Lambada a dezvăluit numele băiețelului său nou-născut. Micuțul poartă prenumele tatălui său, Tzanca Uraganu: „Încă un rege în familie”

Lambada trăiește clipe de maximă bucurie, căci în urmă cu doar câteva zile a devenit mamă pentru a treia oară. Blondina a dezvăluit numele bebelușului său și al lui Tzancă Uraganu.
Alina Costache
23 sept. 2024, 11:08
Lambada a dezvăluit numele băiețelului său nou-născut. Micuțul poartă prenumele tatălui său, Tzanca Uraganu: „Încă un rege în familie”
Lambada a dezvăluit ce nume poartă bebelușul ei și al lui Tzancă Uraganu

Lambada a devenit mămică pentru a treia oară. Prima soție a lui Tzancă Uraganu a adus pe lume un băiețel pe data de 17 septembrie, iar la doar 3 zile de la naștere, ea și nou-născutul au ajuns acasă.

Tânăra a dezvăluit recent numele pe care îl va purta micuțul – Alesio. Băiețelul are și un al doilea prenume, Andrei, chemându-l la fel ca pe tatăl său, al cărui nume real este Andrei Velcu.

Citește și: Marymar, declarație de dragoste pentru Tzancă Uraganu, după ce Lambada l-a făcut pe manelist tătic pentru a patra oară

„Încă un rege în familie, Alesio Andrei! Să ne trăiești o sută de ani fericit, împlinit, că restul le ai pe toate. Te iubesc, puiule frumos!”, a scris Lambada, în dreptul unei imagini cu fiul ei, unde a dezvăluit și numele bebelușului.

Tzancă Uraganu o va boteza pe fetița pe care o are cu Marymar

Tzancă Uraganu și-a botezat cel de-al doilea copil, pe Andreas, rezultat din relația cu Lambada anul acesta, și a dezvăluit că anul viitor va avea loc și petrecerea celuiu de-al treilea copil, fetița Anastasia, pe care o are cu Alina Marymar.

Citește și: Tzancă Uraganu este în culmea fericirii, după ce Lambada a născut un băiețel. Manelistul are patru copii

„La anul o să mai am o petrecere, la fetița mea, la Anastasia. Ea va fi sărbătorită la anul. Să dea Dumnezeu să o ținem numai în pace, liniște și în petreceri frumoase, că asta este adevărata viață”, a declarat manelistul, potrivit Spynews.ro.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
FIFA pregătește în secret un spectacol de închidere istoric pentru finala Campionatului Mondial 2026
Capital.ro
Nici nu s-a terminat anul școlar, dar un nou trend prinde contur: ce se întâmplă cu cumpărăturile pentru școală
Playtech.ro
A plătit 450 de euro pentru un mic dejun fără să știe. Cum a fost păcălit un pensionar timp de doi ani
Adevarul
Invazia „Buha gamma” în București. Când va scăpa Capitala de fluturii care au ocupat blocurile și spațiile verzi
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Claude Guillemot, cofondator Ubisoft, și-a pierdut viața în urma prăbușirii unui avion de mici dimensiuni, în Franța
iamsport.ro
Fără dubii! Pancu a recunoscut că ar fi refuzat-o pe Rapid dacă primea cealaltă ofertă la care spera: ”O dată în viață!”
MediaFlux
Horoscop financiar de weekend. Cele trei zodii care vor atrage banii ca un magnet
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?