Larisa Uță, fosta soție a lui Alin Oprea, iese la atac. L-a desființat pe Capatos. Prezentatorul i-a răspuns în direct la tv: „D-aia te-ai dus la Bursucu”

Alin Oprea și Larisa Uță au avut o căsnicie de mai mulți ani și au doi copii împreună, însă la un moment dat au decis să meargă pe drumuri separate.
Filip Stan
19 sept. 2024, 09:52
Larisa Uță, fosta soție a lui Alin Oprea, iese la atac. L-a desființat pe Capatos. Prezentatorul i-a răspuns în direct la tv:

Deși a trecut mult timp la despărțire, iar Alin Oprea și-a refăcut viața personală alături de Medana, el și Larisa Uță și-au aruncat acuzații grave unul altuia. Recent au apărut în spațiul public și s-au acuzat de infidelitate.

Citește și Ozana Barabancea a răbufnit după ce Iulia Albu a numit-o „catastrofă umblătoare”: „Când o să o întreb, atunci o să țin cont de părerea ei”

Nemulțumită de declarațiile făcute de fostul soț, care a fost în emisiunea lui Dan Capatos, Larisa Uță i-a trimis un mesaj acid prezentatorului tv. Larisa a fost foarte deranjată de cum a gestionat situația și dialogul Dan Capatos.

Prezentatorul a citit apoi în direct mesajul primit de la fosta soție a lui Alin Oprea.

„Am un soi de dialog la distanță cu Larisa, amuzant, de altfel. Spune, prin intermediul Mădălinei de la noi din echipă: «De asta nu vin la emisiunea ta, pentru că nu ești om». Am înțeles, de aia te-ai dus la Bursucu. A găsit un neom în spațiul public. Respect, Bursucu are toată aprecierea noastră profesională. Mă tot amenință cu procesul. Alin spune o poveste. Larisa a spus o poveste la Bursucu. Doar pentru că noi suntem într-o media convențională și avem ghinionul de a avea pe cap și CNA-ul vi se pare că suntem mai strânși cu ușa?! Nu! Facem fix același lucru. Ce a făcut Larisa la Bursucu în mediul online, face și Alin acum. Mai departe vă dați în judecată unul pe altul, ca să aflați dovezile. Am văzut și eu dovezile lui. Nu vrea omul să le facă publice. Asta este. Ce să facem?”, a mărturisit Capatos, în cadrul emisiunii „Xtra Night Show”.

Citește și Mesaj plin de emoţie transmis mamei sale de Mihai Morar. „Preabună, precum toate Fecioarele pe care le-am cunoscut” FOTO

DailyBusiness
Petrișor Peiu: Criza politică va continua până în 2028 sau până la alegeri anticipate. „Majoritățile nu mai pot fi construite în culise”
Spynews
Scandal la Evaluarea Națională. Ce s-a întâmplat după ce lucrările au fost predate. Dezvăluirile făcute de un profesor
Fanatik.ro
Decizie-șoc la FCSB: nu pleacă în cantonamentul din Olanda! Exclusiv
Capital.ro
IGSU lansează un avertisment pentru părinți. Greșeala care poate deveni fatală în zilele caniculare
Playtech.ro
Tot ce trebuie să știe românii de la 1 iulie 2026 despre salariul minim, amenzi si regulile pentru asigurarea medicală. Tabel explicativ
Adevarul
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală un fenomen îngrijorător: statutul social cumpărat pe datorie
wowbiz.ro
Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cod portocaliu și galben de vijelii și furtuni cu grindină! Județele vizate de avertizarea meteo imediată
iamsport.ro
A numit ”singura echipă care îi poate pune probleme Spaniei” la CM 2026: ”Ascultați ce vă spun!”
MediaFlux
PAPARAZZI Mirel Rădoi a lăsat fotbalul pentru un meci de padel cu fiul său și doi jucători de la Universitatea Craiova! După partidă, discuțiile au continuat acasă la antrenor FOTO și VIDEO
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?