Lavinia Pârva, primele declaraţii despre căsătoria cu Bănică jr în 2014

Andreea Marin a anunţat că se va căstori cu iubitul turc. Lavina Pârva nu se grăbeşte însă să meargă la altar cu Bănică jr.
Alina Costache
03 ian. 2014, 12:28
Lavinia Pârva, primele declaraţii despre căsătoria cu Bănică jr în 2014

Prezentă în platoul emisiunii „Răi da’ buni”, frumoasa brunetă a recunoscut că nu are de gând să se mărite în acest an. Rămâne întrebarea când va hotărî Ştefan Bănica Junior că e momentul să se recăsătorească

Nu crede în poveşti cu zâne, e tânără, frumoasă, o carieră în muzică şi este iubita lui Ştefan Bănica. Deşi spune că totul merge ca pe roate în relaţia lor, Lavinia recunoaşte nu că nu se va căsători anul acesta.

Invitată într-o emisiune tv, cântăreaţa Lavinia Pîrva a vorbit deschis despre relaţia cu Ştefan Bănică Junior. 

Ştefan are mult umor, are multe calităţi. Aşa m-a cucerit. Chiar dacă îmi aduc aminte gestul decisiv, nu l-aş spune. Sunt lucruri strict ale mele. El are multe calităţi, este chimia dintre doi oameni. Ne-am spus că ne iubim. Relaţia a început în urmă cu ceva timp, nu acum doi ani”, a declarat Lavinia Pîrva, potrivit wowbiz.ro.

Cântăreaţa a recunoscut că relaţia cu Ştefan datează de ceva luni bune, însă susţine că nu s-au mutat împreună încă şi doresc ca lucrurile să vină de la sine.

„Avem casele noastre. El are casa lui, eu am casa mea, sigur că ne vizităm. Lăsăm lucrurile astea să vină uşor şi firesc (…) nu vreau să forţăm, sigur”, a mai spus cântăreaţa.

În plus, Lavinia susţine că deşi amândoi au un program foarte încărcat, ei reuşesc să petreacă destul de mult timp împreună.

DailyBusiness
Vlăduța Lupău a făcut anunțul despre al treilea copil: „O să vă și arăt, ca să fie așa pe dovedite”
Spynews
CRBL, dezvăluiri despre relația cu fiica lui. Relația lor s-ar fi răcit: „M-a pus la zid”. Cum le răspunde celor care spun că a uitat de Alessia
Fanatik.ro
Florin Cernat dezvăluie chinul trăit în Ucraina, la Dinamo Kiev. Totul despre 1-4 cu Steaua în Liga Campionilor
Capital.ro
România trece în curând la ora de iarnă. Ora 4:00 devine ora 3:00. De ce continuăm să schimbăm ceasurile, deși Europa a vrut să renunțe
Playtech.ro
Cele mai bune oferte la energie electrică în octombrie 2025. Hidroelectrica pierde teren, PPC vine cu noi oferte de preț
Adevarul
„Boloş i-a avertizat pe Ciolacu și Iohannis în legătură cu deficitul. I-a durut la bască”. Ludovic Orban îi acuză pe cei doi de iresponsabilitate
wowbiz.ro
Scene SFÂȘIETOARE la înmormântarea Elenei, femeia ucisă pe trecerea de pietoni din Berceni
Economica.net
Ce se va întâmpla cu preţurile - Anunţ pentru toţi românii
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea a pus furtunul cu apă pe ea și imaginile sunt hot
kanald.ro
Prima țară din UE care ar putea legaliza ziua de lucru de 13 ore. Sindicatele denunță „distrugerea oricărui concept de viață familială”
Cancan.ro
Cutremur în televiziune! PRO TV a cedat emisiunea Survivor România postului concurent. Când se difuzează primul sezon
iamsport.ro
Ion Țiriac, atac fără menajamente: ”S-a terminat cu sportul! De asta am și vândut turneul de la Madrid”
MediaFlux
Acte obligatorii la pensionare. Anunț de ultimă oră de la Casa de Pensii
stirilekanald.ro
Doliu în lumea bisericească! Părintele Ciprian Necula a încetat din viață: „A fost cunoscut și iubit pentru blândețea și lumina pe care le răspândea în jurul său”
substantial.ro
Când sunt Moșii de toamnă în 2025