Mare dezamăgire după ce Gabriela Cristea a fost înlocuită la Antena Stars. Fanii sunt revoltați: „Pe ea trebuia să o lași în locul tău”

Despărțirea Gabrielei Cristea de emisiunea „Mireasa, capriciile iubirii” a stârnit o mulțime de reacții în rândul telespectatorilor, care au fost nemulțumiți de decizia vedetei de a renunța la un proiect cu care se identificase mulți ani.
Alina Costache
21 ian. 2025, 09:52
Mare dezamăgire după ce Gabriela Cristea a fost înlocuită la Antena Stars. Fanii sunt revoltați: „Pe ea trebuia să o lași în locul tău”
Gabriela Cristea

Plecarea Gabrielei Cristea de la Antena Stars a dus la o schimbare semnificativă în formatul emisiunii, iar înlocuirea acesteia cu Raluca Preda nu a fost pe placul tuturor fanilor.

Fanii nu sunt mulțumiți de înlocuitoarea Gabrielei Cristea la Antena Stars

Gabriela Cristea a devenit un simbol al show-ului „Mireasa, capriciile iubirii”  datorită carismei sale, experienței și stilului autentic, iar absența sa a lăsat un gol greu de umplut. Telespectatorii și-au exprimat nemulțumirea pe rețelele sociale, unde au subliniat că legătura dintre vedetă și publicul ei era deosebit de puternică. Mulți consideră că Raluca Preda, fostă concurentă a emisiunii, nu ar fi fost cea mai bună alegere pentru rolul de prezentatoare. În plus, aceștia au arătat o preferință clară pentru Paula Chirilă, actrița fiind deseori invitată în emisiune și foarte bine primită de public.

Citeste și Reţeta pastelor italiene, dezvăluită pas cu pas de Gabriela Cristea. Secretul vedetei pentru un gust delicios

Pe rețelele sociale, fanii emisiunii și ai Gabrielei Cristea și-au exprimat regretul și revolta față de plecarea vedetei TV, iar unii chiar au anunțat că vor înceta să urmărească emisiunea din cauza schimbării. Aceștia consideră că prezența Paulei Chirilă ar fi adus un aer natural și plăcut show-ului matrimonial.

„Pe ea trebuia să o lași în locul tău, dar asta este. Nu o să mai fie aceiași plăcere cu… cealaltă. Doamne ajută” / „Paula ar fi fost cea mai bună alegere” / „Mi-aș fi dorit o pe Paula mai multa atracție!” / „Paula să preia ștafeta, este cea mai potrivită și la fel de iubită și apreciată, ca și Gabriela”, au comentat fanii în mediul online.

Decizia Gabrielei Cristea de a se retrage din televiziune a fost motivată de dorința de a petrece mai mult timp alături de familia sa, mai ales de cele două fiice ale sale. După ani de muncă intensă în televiziune, vedeta a realizat că programul încărcat al emisiunii afecta echilibrul dintre viața personală și profesională, motiv pentru care a ales să își dedice timpul celor dragi.

Vezi și Gabriela Cristea a ajuns de urgență la spital. Ce a pățit vedeta după demisia din televiziune FOTO

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
Ei sunt sportivii care participă la Survivor România 2026! Au scris istorie, dar acum vor să depășească și provocările din Republica Dominicană
Capital.ro
Călin Georgescu a primit decizia definitivă privind controlul judiciar. Este și bun de plată. Ce sumă îl obligă Tribunalul București să achite
Playtech.ro
'Mira-m-aș' sau 'miram-aș'? Cum se scrie corect și care este explicația
Adevarul
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la plecarea din Grecia spre Olanda
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un ciclon puternic amenință Europa! Cum se va manifesta fenomenul și ce țări vor fi afectate
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la FCSB a câștigat 330.000 de euro la pariuri sportive: ”S-a terminat istoria! De atunci nu am mai jucat”
MediaFlux
Burse sociale pentru studenți. Suplimentare de 60 de milioane de euro din fonduri europene
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”