Ministrul de Interne vrea ca poliţiştii să reducă consumul de benzină

Ministrul de Interne, Radu Stroe, le-a cerut poliţiştilor să reducă consumul de benzină.
Iulian Tudor
16 mai 2013, 12:14
Ministrul de Interne vrea ca poliţiştii să reducă consumul de benzină