MIREASA PENTRU FIUL MEU: „Îmi doresc o familie. Nimeni nu mă înţelege…”

MIREASA PENTRU FIUL MEU. Roxana a trecut prin cateva zile de cosmar, dupa ce Andrei, fostul ei partener din casa, a decis sa plece si sa o abandoneze, fara stirea ei. Intr-un gest disperat, concurenta a fugit din casa competitiei, in lacrimi. 
Alina Costache
02 mai 2015, 09:46
MIREASA PENTRU FIUL MEU:

MIREASA PENTRU FIUL MEU. Dupa cateva zile petrecute in singuratate, Roxana a trecut printr-un colaps emotional. Concurenta nu a mai putut sta in casa in care l-a cunoscut pe Andrei, cel cu care a format un cuplu, si a vrut sa se intoarca acasa, alaturi de cei dragi. 

MIREASA PENTRU FIUL MEU. Echipa emisiunii a incercat sa o opreasca pe Roxana din orice gest necugetat, care ar fi riscat incalcarea unei clauze de 30.000 de euro. 

“Niciodata nu am fost de acord cu plecatul din emisiune. Am facut asta pentru mine. Am ajuns la capatul puterilor, nu mai pot. Poate daca nu eram singura era alteceva. Mai ales ca am avut parte de o relatie si acum nu ma pot acomoda singura. As fi vrut sa ajung in finala. Imi doream atat de mult sa ma casatoresc si sa imi fac o familie. Nimeni nu ma intelege. Nu imi mai spuneti nimic de Andrei. El a plecat, a facut alegerea. Doar pentru ca nu vreau sa imi dezamagesc familia, voi intra in casa si voi astepta eliminarile”, a spus, printre lacrimi, Roxana, potrivit mondonews.ro 

DailyBusiness
Marcel Ciolacu: „Am ales ordinea și nu haosul. România trebuie să aibă un președinte care are deja o majoritate parlamentară”
Spynews
Cum arată cel mai elegant oraș din Europa! Se află în Portugalia și are o frumusețe aparte
Bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
Fanatik.ro
Cât costă o Dacia 1300 utilizată de miliția din perioada comunistă. Un astfel de model a fost scos la vânzare, iar prețul e unui complet neașteptat.
Victorie pentru Călin Georgescu! Judecătorul a luat decizia. Scapă de...
Playtech.ro
Cum eşti păcălit când iei vacanţă all-inclusive? Hotelierii ies mereu în câştig
DailyBusiness
Litoralul pentru toţi 2025. Ce prețuri sunt la cazări și care sunt stațiunile în care pot pleca românii
Adevarul
Puterea reală a președintelui României: ce spune Constituția
wowbiz.ro
Primul tur al alegerilor prezidențiale se poate contesta la CCR. Informații de ultimă oră
Spynews
Oksana Ionașcu, mesaj subtil pentru Cezar Ionașcu?!: ”Să fii în viața mea este un privilegiu” | VIDEO
Spynews
Alertă ANM! Cum ne va afecta furtuna electrică, fenomenul care durează două săptămâni în România! Declarații de ultimă oră
Evz.ro
Cutremur după alegeri. Demisie în bloc, haos pe scena politică
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
Campioana olimpică se iubeşte cu colega ei, mai tânără cu 8 ani: „Suntem un cuplu!”
kanald.ro
Când se măresc alocațiile copiilor. Ce trebuie să știe toți părinții
Cancan.ro
Județul în care George Simion a luat mai mult de jumătate din voturi. Surpriză! Cine s-a născut aici
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
A murit unul dintre cei mai mari actori. Drum lin, maestre!
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Donjuanul milionar de 53 de ani se însoară cu iubita cu 21 de ani mai tânără
stirilekanald.ro
Traian Băsescu, despre varianta în care George Simion devine președintele României: "Ar fi groaznic"
Prima reacție a lui Putin după rezultatul obținut de George Simion la prezidențiale
MediaFlux
Taxa obligatorie pentru toți șoferii din România! Trebuie achitată în mai puțin de 24 de ore altfel primești amendă
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
România, campioană la muncă în weekend. Câți români nu au liber sâmbăta și duminica