Motivul pentru care Andrei Aradits nu o suportă pe Andreea Bălan, fosta lui colegă de la „Te cunosc de undeva”: „Mi-a zis foarte clar, pe față”

Andrei Aradits, care a fost ani de zile în juriul de la „Te cunosc de undeva!”, mai exact din 2012 până în 2018, a dezvăluit cum s-a înțeles cu colegii săi din emisiune.
Filip Stan
28 mai 2024, 12:17
Motivul pentru care Andrei Aradits nu o suportă pe Andreea Bălan, fosta lui colegă de la

Andrei Aradits a fost coleg ani de zile cu ceilalți jurați, Andreea Bălan, Aurelian Temișan, Ozana Barabancea. Recent a fost invitat într-un podcast, unde a dezvăluit de ce nu s-a înțeles cu Andreea Bălan.

Actorul a mărturisit că la început nu a plăcut-o deloc pe cântăreață și că sentimentul era reciproc. Totuși, are calități pe care le apreciază la ea.

Citește și Nuntă mare pentru Deea Maxer și Robert Drilea! Gestul care confirmă totul. „El a tot insistat. E prima dată în viață…”

De ce nu o suporta Andrei Aradits pe Andreea Bălan

„Nu prea ne plăceam așa. Nici eu pe ea și nici ea pe mine. Până când am găsit poziția din care am privit-o și am zis ok, stai puțin. Dar ce îți place, de fapt, la ea, pentru că sunt multe lucruri care îmi plac la ea. Determinarea ei îmi place, puterea ei de muncă, pe bune vorbesc. Sunt lucruri pe care le admir la Andreea Bălan. Sunt lucruri pe care eu nu le am. Onestitatea ei ușor frustră și sociopată îmi place la nebunie”, a declarat Andrei Aradits în podcastul lui Jorge.

Andrei Aradits a spus și ce l-a determinat să își schimbe părerea despre Andreea Bălan, în timp.

„La un moment zicea, „Hai, Aradits să facem o poză”. „Bă, dar lasă-mă în pace, fă și tu poze cu Temișan”. „Nu că el e prea înalt și la tine îmi convine că tu pari inteligent. Mie imi iese pe plus”. Și are dreptate, mi se pare foarte pragmatic și foarte onest acest tip de relație. Că nu a încercat să mi-o dea pe sub mână. Mi-a zis foarte clar, pe față”, a mai spus actorul.

Citește și Valentina Pelinel rupe tăcerea! Ce relație are cu Mihaela Borcea: „Trebuie să fim puternici, să nu ne zdruncine”

DailyBusiness
FMI și Banca Mondială revizuiesc drastic prognozele pentru România. Creștere economică aproape înjumătățită în 2026
Spynews
Meko, acuzat că a furat mașina pe care i-o vânduse unui băiat! Declarații halucinante
Fanatik.ro
„Lucescu vs Cârţu, războiul sfârșitului lumii!” Marius Mitran retrăieşte cel mai dur derby din istoria Craiova – Dinamo: „Nu meciul a contat, cât atmosfera!”
Capital.ro
Echipamentele auto obligatorii în 2026. Toate mașinile care circulă pe drumurile din România sunt vizate
Playtech.ro
Românii au luat cu asalt piaţa joburilor. Aplică în masă, dar sunt mai puţine locuri de muncă. Ce domenii mai angajează
Cifrele lui Gherasimov privind câștigurile teritoriale în Ucraina, contrazise de datele din teren
wowbiz.ro
Ultimul mesaj transmis de designerul Eugen Olteanu. Ce se ascunde în spatele morții fulgerătoare la doar 42 de ani: „Ai zis că o să învingi și asta”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Incident grav la metroul din București! O bucată de tavan a căzut în tunel, între stațiile 1 Mai și Jiului
iamsport.ro
Gică Hagi, desființat de fostul conducător din fotbalul românesc: ”El crede că suntem imbecili. Chiar avem față de papagali?”
MediaFlux
Cele mai frumoase urări, mesaje și felicitări de Sf. Gheorghe 2026. Cui îi spunem la mulți ani în 23 aprilie
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara