Nebunie în Centrul Vechi din Capitală! Suporterii au luat cu asalt străzile și strigă de fericire. ”Mândru că sunt român!”

Nebunie cât cuprinde la primul meci al României la EURO. Suporterii din toată țara au, în sfârșit, un motiv real pentru care să strige de fericire. Mii de oameni se află în acest moment în centrul vechi al Capitalei, bucurându-se de victorie!
Filip Stan
17 iun. 2024, 18:35
Nebunie în Centrul Vechi din Capitală! Suporterii au luat cu asalt străzile și strigă de fericire. ”Mândru că sunt român!”

Nebunie cât cuprinde la primul meci al României la EURO. Suporterii din toată țara au, în sfârșit, un motiv real pentru care să strige de fericire. Mii de oameni se află în acest moment în centrul vechi al Capitalei, bucurându-se de victorie!

Citește și ROMÂNIA – UCRAINA 3-0 în primul meci al tricolorilor în Grupa E de la Euro 2024. Goluri Stanciu, R. Marin şi Drăguş

Nebunie cat cuprinde la primul meci al României la Euro 2024!

Suporterii din toată țara au de ce să fie fericiți! Mii de oameni sunt în Centrul Vechi al Capitalei!

Sărbătoare în centrul Capitalei după victoria naționalei

Prima victorie a României la EURO după 24 de ani.

Citește și ROMÂNIA – UCRAINA 3-0. Spectacol total, Iordănescu şi-a onorat promisiunea pentru fani

România a reușit un debut fabulos la EURO, e bucurie în toată țara! Performanță așteptată de 24 de ani. Este o surpriză uriașă, dar și o bucurie imensă. Ca prin minune ne calificăm la europene!

E nebunie cât cuprinde în București. Mii de oameni se află în centrul Vechi al Capitalei. Atmosfera a luat amploare când s-a anunțat câștigătorul, prima dată în 24 de ani!

„Sunt mândru că sunt român!”, a spus un suporter pentru România TV.

„Suntem foarte bucuroși, ne-au oferit mare bucurie românii noștri”, a mai spus un alt suporter.

„Am fost peste ucraineni, un meci superb din toate punctele de vedere”, a mai spus un altul.

Chiar dacă meciul s-a terminat, oamenii petrec în continuare. Patronii au profitat de acest moment, în tot Centrul Vechi sunt oameni îmbrăcați în tricouri galbene.

Deci, petrecerea abia a început!

DailyBusiness
Doi muncitori îngropați de vii la 5 metri sub pământ, într-o localitate din Prahova, după surparea unui mal. Pompierii militari intervin de urgență
Spynews
O tânără din Bacău, găsită decedată, lângă o șină de cale ferată. Ar fi fost ucisă aseară. Autorul este în continuare căutat
Fanatik.ro
România, batjocorită de fanii bosniaci! Protest scandalos la Zenica chiar în timpul meciului. Video
Capital.ro
„Crăciun fără numerar”. Locul unde nu mai poți plăti cu bani cash. Bancnotele sunt respinse fix de Sărbători
Playtech.ro
Ce se întâmplă dacă depășești termenul de acceptare a moștenirii. Explicații pe înțelesul tuturor
Adevarul
Cum era Ceaușescu să provoace un război cu URSS. Istoria secretă a unor planuri de invazie
wowbiz.ro
Mariana Moculescu și-a făcut apariția la priveghiul lui Horia Moculescu, chiar dacă anunțase că nu va participa! Preț de câteva momente, a dat la o parte toate neînțelegerile și și-a îmbrățișat fiica
Economica.net
Noi taxe! Cât vom plăti în plus şi pentru ce
kanald.ro
Cazul Sarei, fetița de 2 ani care a sfârșit în cabinetul stomatologic, ar putea schimba legea. Anunţul făcut de ministrul Sănătății
iamsport.ro
S-a dezlănțuit la adresa lui Mircea Lucescu: ”Apostolul dezastrului, încrezut plin de imprestii de tip mesianic! Pleacă singur, du-te după Rădoi”
MediaFlux
Se dau 200.000 de euro gratis dacă depui dosarul! Banii vin în 2026
stirilekanald.ro
Prima declarație oficială a clinicii unde a murit Sara, fetița de doar 2 ani. Ce s-a întâmplat, de fapt, în cabinet: "Suntem profund marcați"
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume