Nu există cuvânt care să descrie această ATROCITATE: Ce a făcut o femeie care şi-a vizitat soţul în ÎNCHISOARE

Cu toate că orice femeie poate să nască un copil, nu orice femeie poate fi considerată mamă. Acesta este şi cazul unei tinere de 25 de ani din Franţa ce a recurs la un gest atroce care ar trebui să o bântuie pentru următorii 20 de ani pe care îi va petrece în închisoare. Astfel, ea şi-a vizitat soţul în puşcărie, alături de copilul ei de doar patru ani, însă l-a legat pe acesta l-a ochi şi l-a ţinut, în timp ce tatăl lui vitreg l-a violat în timpul unei vizite conjugale.
Alina Costache
27 sept. 2013, 19:38
Nu există cuvânt care să descrie această ATROCITATE: Ce a făcut o femeie care şi-a vizitat soţul în ÎNCHISOARE

Sabrina Bonner, o franţuzioacă de 25 de ani, şi-a ţinut fiul de braţe în timp ce soţul ei l-a violat în timpul unei vizite conjugale. Bărbatul de 31 de ani, pe nume Lionel Barthelemy, a fost încarcerat în luna august a anului 2009 pentru violenţă. La această pedeapsă, s-au adăugat 20 de ani de închisoare, pentru perversiunile la care şi-a supus fiul vitreg, potrivit Daily Mail.

Citeşte şi Mărturii şocante: Nu înţeleg Crăciunul, fiindcă Moş Crăciun m-a violat

În acelaşi timp, femeia a primit de asemenea 20 de ani de închisoare. Cei doi au recunoscut numeroasele asalturi sexuale la care a fost supus copilul, care acum are opt ani. Mai mult, cei doi s-au filmat cu ajutorul unui telefon mobil în timp ce îl abuzau pe minor.

Violurile au avut loc chiar în centrul de detenţie, unde copilul era legat la ochi, apoi obligat să îngenucheze pe un scaun, în timp ce Sabrina îl ţinea de mâini cât Bonner îşi satisfăcea sadica plăcere sexuală. Acest caz a ridicat numeroase semne de întrebare cu privire la situaţia din penitenciarele franţuzeşti, mai ales că bărbatul a fost diagnosticat cu tendinţe schizofrenice.

Investigatorii au descoperit saci negri de plastic care erau folosiţi pentru a acoperi uşa camerei de vizită, pentru a nu le da posibilitatea gardienilor să vadă ce se întâmplă. Psihiatrii au ajuns la concluzia că cei doi adulţi se aflau într-o relaţie sado-masochistă, în care ficare dintre ei făcea cu schimbul privind rolul de sclav şi stăpân.

Citeşte şi Tată cu CHIP DE MONSTRU. Un bărbat şi-a VIOLAT fiicele timp de trei ani, iar cu una are un copil

Femeia a recunoscut că şi-a violat copilul în mod repetat în anii 2009 şi 2010, filmând partidele de sex. Ulterior, ea a oferit cardul de memorie soţului aflat în închisoare. Inedit este faptul că tânăra s-a predat singură poliţiei în anul 2011, la scurt timp după ce a descoperit că Barthelemy trebuia să fie eliberat din închisoare. În acelaşi timp, ea le-a spus autorităţilor că a recurs la aceste gesturi din cauza ameninţărilor primite de la partenerul ei.

DailyBusiness
Fum alb la Vatican! Cardinalul protodiacon va ieși la balconul central pentru a anunța „Habemus Papam!”
Spynews
Alertă ANM! Cum ne va afecta furtuna electrică, fenomenul care durează două săptămâni în România! Declarații de ultimă oră
Bzi.ro
INNA și Alexandra Stan, mai mult dezbrăcate pe scenă, la Amsterdam! Publicul a fost în extaz! – GALERIE FOTO / VIDEO
Fanatik.ro
Ce s-a întâmplat cu câteva minute înainte să iasă fum alb pe coșul de la Vatican. Mulți spun că a fost un semn
Capital.ro
Carnet de șofer 2025. Se anulează definitiv permisul. Șoferii români ce pierd de tot dreptul de a conduce
Playtech.ro
Papa Leon nu şi-a putut stăpâni emoţiile! Ce a făcut la balconul Vaticanului. Foto
DailyBusiness
Pe cine va vota Crin Antonescu în turul 2: Am pierdut singur și aleg liber! Refuz mobilizarea pentru o nouă „salvare a țării”
Adevarul
„Veți ajunge la Canal”. Actorul Mihai Mălaimare, mesaj amenințător pentru cei care nu au vrut „turul II înapoi”
wowbiz.ro
Amantlâcul anului: Soția lui Dan Alexa, surprinsă noaptea în vila lui Alex Bodi! Avem imaginile bombă ale momentului | VIDEO EXCLUSIV
Spynews
Dan Alexa și soția lui divorțează! De ce s-a despărțit concurentul Asia Express de partenera lui, Andrada
Spynews
EXCLUSIV. Imagini dureroase de la înmormântarea lui Mircea Cîmpeanu! Familia și vedetele își iau rămas bun | VIDEO
Evz.ro
Zodia care scapă de o mare povară. I se ia o piatră de pe inimă
Ego.ro
Motivul pentru care s-au certat Smiley și Pavel Bartoș la Românii au Talent! ”A fost singurul!” EXCLUSIV
Prosport.ro
Donjuanul milionar de 53 de ani se însoară cu iubita cu 21 de ani mai tânără
kanald.ro
Cine este cardinalul Robert Prevost și ce nume va primi noul Suveran Pontif
Cancan.ro
Mai rar așa ceva! Câte limbi cunoaște Papa Leon al XIV-lea
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Bucurie pentru Călin Georgescu. Anunțul venit azi, 8 mai: Parchetul nu a adus noi probe
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
stirilekanald.ro
Doi părinți, tineri români, în vârstă de 19 și 23 de ani, au fost găsiți morți în casă, în Germania: "Au fost împreună în baie, mult timp". Au plecat la muncă în străinătate cu doar câteva zile înainte de tragedie
Primul sondaj pentru turul 2 al alegerilor prezidențiale. Ce procente au Nicușor Dan și George Simion: între ei e o diferență destul de mare
MediaFlux
Românii care pot ieși mai devreme la pensie. Anunțul Casei de Pensii
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Premieră în România: autostradă cu hub de mare putere pentru vehicule electrice. Stațiile, mai performante decât cele din Germania