Nu şi-a dat seama şi a postat imaginea pe Facebook: Ce au scris PĂRINŢII pe tortul unei FETE din România

O tânără din România s-a făcut de râs după ce a postat pe internet o fotografie cu tortul pe care părinţii l-au făcut cadou de ziua ei de naştere.
Alina Costache
11 apr. 2014, 17:23
Nu şi-a dat seama şi a postat imaginea pe Facebook: Ce au scris PĂRINŢII pe tortul unei FETE din România

Tânăra, fericită de cadoul primit, a postat imaginea pe internet, fără să realizeze greşeala părinţilor. Astfel, pe tort scria „La multean Florina”, în loc de „La mulţi ani Florina”, potrivit Cancan.

Citeşte şi A postat pe INTERNET o fotografie pentru a-şi învăţa fiica o lecţie, dar nu se aştepta la asta

Imaginea a devenit în scurt timp virală, toţi prietenii de pe Facebook ajungând să râdă de ea pentru gafa părinţilor. Şocant este faptul că într-un studiu recent, realizat in 2014, aproximativ 40% dintre români sunt analfabeţi sau semi-analfabeţi.

Citeşte şi S-a fotografiat în timp ce îşi săruta IUBITUL şi a postat imaginea pe FACEBOOK: Toţi au râs de GESTUL lor FOTO

DailyBusiness
Bolojan răspunde criticilor PSD: „Mi-am respectat mandatul și programul de guvernare”
Spynews
O asistentă de 23 de ani a fost găsită moartă în timpul turei, într-un spital privat din Constanța. Tânăra abia venise la serviciu
Fanatik.ro
Oficialul lui FC Argeș a transmis „Hai, Dinamo” înaintea meciului direct de pe Arena Națională. Cum și-a explicat gestul. Update exclusiv
Capital.ro
Statul vrea banii românilor. Anunț pentru cetățenii cu vârsta de peste 18 ani: Se aplică de la 6 martie
Playtech.ro
Metodă nouă de înșelăciune la telefon în România: ești sunat „de la Poliție” și ți se cer confirmări
Adevarul
„Comoditatea mașinii personale e de fapt masochism și barosăneală”. Dezbaterea virală despre traficul din București
wowbiz.ro
Pensia neîncasată înainte de deces în România. Ce se întâmplă cu banii și cine poate intra în posesia lor
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Alertă la granița României! O dronă rusească a pătruns în spațiul aerian românesc, la nord de Sulina
iamsport.ro
Alimentul preferat de Ion Țiriac înainte să devină miliardar: ”Mânca 12-14 la micul dejun”
MediaFlux
Zelenski, dispus să se întâlnească cu Putin, cu o singură condiție. Posibilă pace până în noiembrie în Ucraina
stirilekanald.ro
(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj