O casnică din Dubai se laudă cu stilul de viață luxos. „Soțul meu îmi dă 70.000 de dolari pentru că sunt mamă”

O femeie căsătorită cu un bărbat arab, recent devenită mamă, a expus pe rețelele de socializare stilul de viață pe care-l duce în Dubai.
Irina Dumitrescu
09 dec. 2024, 22:48
O casnică din Dubai se laudă cu stilul de viață luxos.

O femeie căsătorită cu un bărbat arab, recent devenită mamă, a expus pe rețelele de socializare stilul de viață pe care-l duce în Dubai. Aceasta se bucură de haine de la branduri extravagante, tratamente cosmetice cu aur, vacanțe exotice, mașini și bijuterii de lux.

Citește și:  Motivul pentru care Prințesa Dubaiului divorțează. Mesajul care a devenit viral pe internet

Cum arată viața Lindei, o casnică din Dubai

O tânără care s-a căsătorit cu un milionar arab și a devenit mamă, are parte de un tratament de milioane. Femeia este răsfățată cu haine de la branduri scumpe, tratamente cosmetice, mașini, bijuterii și mâncăruri fine.

„Soțul meu mă plătește cu 70.000 de dolari pentru că sunt mamă. E un job full time. Dădaca îmi cere doar 10.000 de dolari pe lună, așa că totul e o afacere”, a spus Linda într-un videoclip postat pe Tik Tok, într-i manieră amuzantă, fiind conștientă că exagerează cu privire la modul în care spune lucrurile.

Femeia susține că  soțul ei îi dă fabuloasa sumă de 70.000 de dolari în fiecare lună doar pentru că are grijă de fiica lor care are doar câteva luni. Totuși, dădaca este cea care face toată treaba, iar ea își petrece timpul la cosmetică și la cumpărături, potrivit The Sun. Linda trăiește cu partenerul ei, Ricky, și cu fiica lor, Amira, în Dubai.

@lionlindaa I ran so she could walk ✨ #rich #husband #luxury ♬ original sound – Linda ✨Millionaire’s Wife✨

Femeia le-a arătat urmăritorilor că a început și să îi pregătească micuței sale o colecție de genți de brand.Mai mult, i-a cumpărat acesteua un cărucior Dior de 6.000 de dolari și o suzetă realizată pe jumătate din aur. Ea a a spus că îngrijirea copilului e ca o slujbă cu normă întreagă, în ciuda faptului că are în permanență o bonă pe care o plătește cu 10.000 de dolari. Astfel, Linda erămâne cu cea mai mare parte din cei 70.000 de dolari pe care-i primește de la soțul ei. „Dacă te gândești la asta, e ca o afacere în toată regula”, a afirmat acesta într-un clip recent.

Linda s-a căsătorit cu milionarul Ricky Andrade la numai 19 ani. Ea este din SUA și s-a mutat cu soțul său în Dubai, alături de care, de mai bine de cinci ani, trăiește o viață de prințesă.

Citește și: „Prințesa de la McDonald’s”, casierița a cărei viață s-a schimbat după ce pozele cu ea au devenit virale

DailyBusiness
Salariile președintelui și premierului României ar putea crește MULT odată cu noua lege a salarizării
Spynews
Imagini de la priveghiul interlopului Ilie Bălăceanu, pe lux și opulență! Casa lui, plină ochi
Fanatik.ro
Fotbalistul de la FCSB care l-a șocat pe Andrei Nicolescu: „E ireal cum a reușit să păcălească și să stea în teren!”
Capital.ro
Permisul auto digital schimbă regulile pentru șoferi. Ce pregătește UE după 2026 și ce vor face cei care-l refuză
Playtech.ro
Poți închiria, modifica sau vinde un imobil dacă ai doar drept de folosință? Ce prevede legea în România
Adevarul
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan gonflabil. Care este, de fapt, cauza decesului
wowbiz.ro
Primele măsuri după ce o dronă s-a prăbușit în Galați, anunțate de Nicușor Dan: „Consulul Rusiei de la Constanţa a fost declarată persoană non grata, iar consulatul se va închide”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
El este băiețelul care și-a pierdut viața în timp ce se afla pe un tobogan gonflabil, în Satu Mare. Părinții sunt devastați
iamsport.ro
Cristi Chivu este supărat pe un antrenor român: ”Nu uită chestia asta!”
MediaFlux
Ce este complet interzis să faci în cele două zile de Rusalii! Toți credincioșii trebuie să știe asta pe 31 mai și 1 iunie 2026
stirilekanald.ro
Ce sunt bacteriile bune și cum le alegi
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți