O femeie a murit după ce şi-a făcut mai multe teste de sarcină, iar o alta a descoperit aceeaşi boală crezând că e gravidă

Două femei au împărţit aceeaşi dramă. Una dintre ele şi-a făcut 7 teste de sarcină crezând că este gravidă, însă a descoperit un adevăr tulburator. Cealaltă a pierdut lupta dupa ce şi-a făcut aceleaşi teste.
Alina Costache
18 aug. 2016, 13:12
O femeie a murit după ce şi-a făcut mai multe teste de sarcină, iar o alta a descoperit aceeaşi boală crezând că e gravidă

Drame in oglinda. Louise, o tanara de doar 25 de ani, s-a confruntat mai multe zile cu dureri ascutite in abdomenul inferior. Cand a observat sangerari anormale intre perioadele de menstruatie, sotul ei i-a spus sa mearga la doctor. Medicul i-a recomandat femeii sa isi faca un test de sarcina, insa primul a iesit negativ.

La a doua vizita la spital, aceeasi recomandare: testul iesise tot negativ. Testarea s-a repetat de 7 ori pana cand simptomele au inceput sa se inrautateasca, iar Louise si sotul ei luau in calcul o ipoteza dramatica: femeia s-ar putea sa sufere de o boala cumplita.

Citeste mai mult pe Revista Teo

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Drama neștiută a lui Ciprian Ciucu. Prin ce a trecut noul primar al Capitalei, pe vremea când era doar un copil
Fanatik.ro
Ce salariu va avea Marcel Ciolacu la șefia CJ Buzău. Venitul, mai mare decât cel din Parlamentul României
Capital.ro
Doliu în fotbalul românesc. S-a stins cel mai cunoscut antrenor. A influențat generații întregi de tineri fotbaliști
Playtech.ro
Se schimbă vremea brusc din nou. Când începe iarna secolului în România, anunţul meteorologilor
Adevarul
Cum s-a transformat visul britanic al lui Ellen DeGeneres într-un coșmar: vedeta renunță la ferma pentru care a părăsit Hollywood
wowbiz.ro
Formația Pindu, implicată într-un accident violent. În ce stare se află pasagerii. Poliția a deschis dosar penal
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Doamne, câtă durere! Ea este mama care a fost găsită moartă alături de gemenii săi! Toți 3 au fost împușcați în propria locuință! Femeia se afla în plin proces de divorț cu fostul soț
iamsport.ro
Fostul jucător de la FCSB ”îl ceartă” pe Gigi Becali pentru că nu l-a susținut: ”De unde știi că nu eram mai bun decât Dennis Man?”
MediaFlux
Vești bune! Se dau bani pentru românii care vor animale
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Sloturi noi – avantaje și dezavantaje