O femeie din Cluj, dispărută de acasă, găsită moartă de poliţişti

Polițiștii clujeni au depistat trupul neînsuflețit al unei clujence, de 64 de ani, dispărută de acasă din data de 20 februarie.
Filip Stan
21 feb. 2017, 18:12
O femeie din Cluj, dispărută de acasă, găsită moartă de poliţişti

Poliţia a fost sesizată cu privire la faptul că numita CHIOREAN ELENA, de 64 de ani, din Cluj-Napoca, a plecat de la domiciliu din data de 20 februarie a.c. şi nu a mai revenit„, informează IPJ Cluj.

Totuși, la câteva ore de la acest anunț, oamenii legii au precizat că au descoperit trupul neînsuflețit al femeii, la ieșide din localitatea Someșul Rece, potrivit stiridecluj.ro.

La iesire din localitatea Somesul Rece a fost identificat cadavrul femeii a carei disparitie a fost mediatizata. In urma cercetarii la fata locului, pe corpul persoanei nu au fost observate urme vizibile de violenta„, au transmis polițiștii clujeni.

Conform oamenilor legii, urmeaza a fi efectuata necropsia pentru a se stabili cauza decesului, iar cercetarile continua pentru stabilirea imprejurarilor exacte in care a survenit decesul femeii.

Potrivit unui anunț postat pe Facebook de o rudă a victimei, în încercarea de a o găsi, clujeanca a plecat la plimbarea sa zilnică, luni, însă nu a mai revenit acasă și nici la telefon nu mai răspundea.

Citeşte şi Tragedie! A fost găsită moartă în casă. Avea 46 de ani

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Tzancă Uraganu, ironizat de propriul frate. Ce a avut de spus Miraj Tzunami la adresa lui: „I-a fost rușine”
Fanatik.ro
Bomba finalului de an! Mihai Stoica a primit ofertă să plece de la FCSB: „Bani mai mulți decât aici”
Capital.ro
Interdicția motoarelor cu ardere internă. UE face un pas înapoi. Virgil Popescu: E timpul să corectăm o greșeală istorică
Playtech.ro
De ce nu iese maioneza de post pufoasă. Ce ingredient strică totul
Adevarul
Iarna de la vârful puterii: Ceaușeștii și vacanțele luxoase în România înghețată. Istoric: „Nici fetele lui Dej, nici copiii lui Ceaușescu nu-l mai așteptau pe Moș Crăciun“
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ea este Adriana, tânăra care și-a pierdut viața în Italia. Aceasta a pătruns pe sensul opus și s-a izbit violent de un camion
iamsport.ro
Cutremurător! Fostul căpitan din SuperLiga a ajuns să cerșească pe străzi: 'A ajuns boschetar, mi-a cerut un leu'
MediaFlux
Ce zodii simt nevoia de schimbare înainte de finalul anului
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Ultimă oră: Traian Băsescu, operat de urgență! Medicii au făcut anunțul