Champions League: PAOK Salonic – Benfica 1-4. Dezastru pentru Răzvan Lucescu. VEZI TOATE REZUMATELE VIDEO

PAOK Salonic a ratat calificarea în grupele Champions League, după 1-4 acasă cu Benfica (1-1 în tur). Steaua Roşie Belgrad a dat lovitura la Salzburg.

29 aug. 2018, 20:45

PAOK a început excelent, cu un gol şi două ocazii uriaşe în primul sfert de oră. O greşeală la o fază fixă şi o gafă colosală de portar au întors scorul, iar de aici pe teren a fost doar Benfica. Performera serii este Steaua Roşie Belgrad, care a remizat la Salzburg, 2-2, revenind de la 0-2 cu două goluri într-un minut (0-0 în tur). În alt meci, PSV n-a avut nici o emoţie cu Bate Borisov.