Percheziţii la o clinică privată, la Institutul de Urologie şi acasă la un medic din Cluj-Napoca

Procurorii DIICOT fac percheziții la Clinica privată de urologie Lukmed, a medicului urolog Mihai Lucan, au declarat, pentru AGERPRES, surse judiciare. De asemenea, percheziţii au loc şi la Institutul de Urologie şi Transplant Renal, precum şi acasă la  medicul Mihai Lucan
Filip Stan
19 apr. 2017, 14:50
Percheziţii la o clinică privată, la Institutul de Urologie şi acasă la un medic din Cluj-Napoca

Procurorul șef al DIICOT Cluj, Florin Mornăilă, a declarat, pentru AGERPRES, că deocamdată nu poate face comentarii și că va transmite un comunicat dacă va fi cazul.

„Nu vă pot spune nimic. În măsura în care o să fie cazul, o să facem un comunicat de presă. Nu vă pot spune absolut nimic. La momentul acesta, nu pot să vă dau niciun fel de informație”, a spus Florin Mornăilă.

În urma descinderilor, anchetatorii au ridicat documente şi aparatură electronică.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Mesajul cutremurător transmis de cel mai important conducător din fotbalul românesc: ”După trei cancere, nu pot să spun decât asta…”
Capital.ro
Pensionarii care sunt penalizați cu până la 24%. Se pierde aproape un sfert din pensie: Pentru fiecare lună
Playtech.ro
Unde sunt cele mai ieftine apartamente din Europa. Topul orașelor care atrag tot mai mulți cumpărători
Adevarul
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu abia urmează, când se pensionează decrețeii
wowbiz.ro
Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Carnagiu pe autostrada M1 din Ungaria. Opt persoane și-au pierdut viața după ce un șofer ar fi adormit la volan, iar un microbuz s-a lovit de un convoi
iamsport.ro
Domeniul în care și-a pierdut banii fostul campion cu FCSB: ”E cam grav ce s-a întâmplat”
MediaFlux
Sute de lei pensie suplimentară. Milioane de pensionari o pot încasa dacă depun actele
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți