Jurnalist bătut într-un magazin din Bucureşti. Poliţia cere ajutor pentru identificarea celor trei agresori VIDEO

Poliţia Capitalei solicită sprijiul cetăţenilor pentru identificarea a trei tineri, suspectaţi că au agresat, în noaptea de marţi spre miercuri, un bărbat de 53 de ani într-un magazin din Bucureşti. Tinerii au lovit bărbatul de mai multe ori după care au fugit. Potrivit România TV, victima agresată este un jurnalist.
Iulian Tudor
13 feb. 2019, 07:32
Jurnalist bătut într-un magazin din Bucureşti. Poliţia cere ajutor pentru identificarea celor trei agresori VIDEO

„Poliţia Capitalei vă solicită sprijin pentru identificarea unor tineri, care în această noapte, au agresat un bărbat de 53 de ani. În data de 13 februarie, în jurul orei 01.30, prin apel 112, Secţia 22 Poliţie a fost sesizată că într-un magazin de tip non-stop, a izbucnit o ceartă între un bărbat şi alţii trei, clienţi toţi. Conflictul a escaladat şi cei trei l-au lovit de mai multe ori, după care au fugit”, anunţă, miercuri, Poliţia Capitalei, potrivit news.ro.

Citeşte şi Un hoţ a dat atacul la un dozator de lapte

Sursa citată a precizat că la faţa locului s-au deplasat echipaje ale secţiei de poliţie, dar şi de prim-ajutor.

Bărbatul agresat a fost transportat la spital, pentru evaluare de specialitate.

„Cercetările sunt efectuate de Secţia 22 Poliţie sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de tulburarea ordinii şi liniştii publice şi lovirea sau alte violenţe. Vă punem la dispoziţie imagini care îi surprind pe cei trei tineri. Cei care îi cunosc/recunosc sunt rugaţi să sune la 112 sau să se adreseze celei mai apropiate subunităţi de poliţie”, au mai transmis poliţiştii.

DailyBusiness
Bolojan răspunde criticilor PSD: „Mi-am respectat mandatul și programul de guvernare”
Spynews
Dorian Popa, la un pas de moarte în Japonia! Influencerul a trecut prin clipe cumplite
Fanatik.ro
Marele antrenor, sfat de aur pentru Sabin Ilie: “Când îţi merge bine, să nu…”
Capital.ro
Renunțarea la bani cash. Momentul în care se va trece de la numerar la bani în bancă. Bancnotele, abandonate treptat
Playtech.ro
Ce înseamnă că Armata SUA a ridicat nivelul de alertă la Baza Deveselu la nivelul „BRAVO”. Ce urmează dacă se ajunge la „CHARLIE” sau „DELTA”
Adevarul
Slăbiciunea fatală a baronilor drogurilor: femeile care i-au dus direct în mâinile forțelor speciale
wowbiz.ro
Pensia neîncasată înainte de deces în România. Ce se întâmplă cu banii și cine poate intra în posesia lor
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O fetiță de un an și cinci luni din Bistrița a intrat în stop cardiorespirator după ce a înghițit o alună
iamsport.ro
Milionarul român anunță că va investi din nou la o echipă de tradiție din SuperLiga: ”Am vorbit cu ei, voi reveni în perioada următoare cel mai probabil”
MediaFlux
Vedete din România blocate în mijlocul conflictului din Iran. Horia Brenciu și Anca Țurcașiu nu se pot întoarce în țară
stirilekanald.ro
VIDEO 28 de elevi din Focșani și profesoarele lor, blocați în Dubai după închiderea spațiului aerian
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj