ROMÂNII AU TALENT. Mihaela Rădulescu, diva fără lenjerie. Apariţiile în care vedeta a atras toate privirile FOTO

Vineri, 3 iunie, ne luăm la revedere de la emisiunea "Românii au talent", mai exact de la sezonul cu numărul 6 și, implicit, de la Mihaela Rădulescu (46 de ani), jurata care a contribuit la creșterea audienței. Și cu atitudinea dezinhibată, cu glumele deocheate, dar și cu ținutele ei extrem de scumpe și periculos de sexy.
Iulian Tudor
03 iun. 2016, 08:03
ROMÂNII AU TALENT. Mihaela Rădulescu, diva fără lenjerie. Apariţiile în care vedeta a atras toate privirile FOTO

În plus, sezonul acesta, diva a îndrăznit mai mult ca niciodată și a purtat rochii mulate, cu tăieturi îndrăznețe în zona taliei și a șoldurilor, rochii care lăsau la vedere multă piele, acolo unde de fapt ar fi trebuit să se vadă lenjeria intimă, scrie click.ro. Practic, a reușit să ne bage în boală cu haine care-i pocneau pe formele voluptuoase, iar noi vă aratăm cele mai sexy ținute pe care stilista și creatoarea de modă Dana Budeanu i le-a ales pentru aparițiile de la „Românii au talent”.

Citeşte şi CÂŞTIGĂTOR ROMÂNII AU TALENT 2016. Marele premiu este de 120.000 DE EURO

Nu băgăm mâna în foc, dar toate par purtate fără chiloței. Există însă și lenjerie intimă fără cusături, tocmai pentru acest gen de ținute, dar și bikini fără baretele laterale de susținere, dar care seamănă mai mult cu un absorbant intim.

DailyBusiness
Prognoza meteo 1-6 mai. Temperaturile urcă spre 30°C, urmate de un val de furtuni și răcire brutală!
Spynews
În ciuda imaginilor fierbinți cu ei doi, Bogdan Mocanu se dezice de Iasmina: „Eu sunt un băiat serios”
Bzi.ro
Dezvăluiri emoționante făcute de Andra Măruță: ”M-a luat panica, i-am transmis că sunt însărcinată!”
Fanatik.ro
Trei zodii cărora Dumnezeu le pune mâna-n cap de pe 3 mai, de la ora 3.00. Noroc din plin, reușite și vești bune pentru acești nativi
Capital.ro
Taxa care se introduce în România. Ordin de marți, 6 Mai. Se vor plăti câte 10 lei de fiecare dată
Playtech.ro
Ce taxe plătești dacă vinzi un apartament moștenit. Ce trebuie să știe toți proprietarii
DailyBusiness
Lovitură de proporții în Europa! Pașapoartele care dispar definitiv. UE le-a declarat ilegale
Adevarul
China „evaluează” o propunere de negocieri din partea SUA: „Dacă partea americană nu îşi corectează taxele, înseamnă că este complet ipocrită”
wowbiz.ro
Anunț de ultimă oră despre fiul Ozanei Barabancea, internat la ATI după ce a făcut infarct la 24 de ani: „Acum...” 
Spynews
Andreea Bălan a răbufnit după discursul lui Claudiu Bleonț la adresa fiicei lui de la Premiile Gopo: „Vă dați seama ce face în privat cu familia sa”
Spynews
Imagini rare cu Laura Cosoi și Adela Popescu. Cum arătau cele două în urmă cu 15 ani / FOTO
Evz.ro
Cutremur înspăimântător. A avut 7,4 grade
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
De ce a pozat Corina Ungureanu într-o revistă pentru bărbați
kanald.ro
Încă trei zile libere pentru toti angajații, în luna iunie
Cancan.ro
Cum arată apartamentul lui Vladimir Putin. Locuiește aici de 3 ani, dar abia acum le-a arătat jurnaliștilor interiorul
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Lovitură imensă pentru George Simion. Ce spune Călin Georgescu despre liderul AUR
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Campioana olimpică se iubeşte cu colega ei, mai tânără cu 8 ani: „Suntem un cuplu!”
stirilekanald.ro
Lumea muzicii este în doliu! Îndrăgita artistă care a pierit la 66 de ani, după ce casa i-a fost cuprinsă de flăcări: „O forţă a naturii şi o apărătoare a drepturilor omului”
Meteorologii anunță o lună Mai cum nu a mai fost de mult în România
MediaFlux
Diaspora are alți favoriți la prezidențiale. Ce scor surprinzător face Crin Antonescu în străinătate
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Locul din România pe care să nu îl ratezi. Trebuie să ajungi acolo măcar o dată în viață