ROMANII AU TALENT: Surprize mari înaintea GALELOR LIVE de la Romanii au talent 2014

ROMANII AU TALENT: Toti viseaza sa mearga mai departe in cursa pentru marele premiu de 120.000 de euro.
Alina Costache
11 apr. 2014, 08:24
ROMANII AU TALENT: Surprize mari înaintea GALELOR LIVE de la Romanii au talent 2014

ROMANII AU TALENT: Trupa Workout i-a lasat pe jurati muti de uimire, iar pe Smiley si pe Bartos i-a ambitionat sa se apuce de exercitii. Cei sapte baieti din Chisinau si singura fata din echipa au ridicat sala in picioare cu exercitiul lor care i-a dus in semifinala.

Intr-o roata, cantand la saxofon, Ioan Bugnar zis Nutu, un elev de 16 ani, a reusit sa prezinte un numar adevarat de „Romanii au talent” si sa primeasca trei de DA.

ROMANII AU TALENT: Si Paul Lungu a uimit publicul cu numarul sau de magie. Bine pregatit si fara emotii, tanarul de 26 de ani, din Bacau, a reusit cu ajutorul juratilor si cu tehnicile sale speciale sa mearga mai departe.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Răsturnare de situație: Alex Băluță refuză Poli Timișoara și semnează cu o contracandidată la promovare! Update Exclusiv
Capital.ro
Gheorghe Dincă nu se oprește. Criminalul din Caracal face o nouă mutare în instanță. Cum ar putea ieși din închisoare
Playtech.ro
Ce se întâmplă cu banii tăi dacă îi ții la bancă în 2026. Explicația fenomenului financiar care afectează milioane de români
Adevarul
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei
wowbiz.ro
Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
În timp ce mașina se prăbușea în râpa din Transfăgărășan, șoferița era... Vezi mai mult
iamsport.ro
Membrul Generației de Aur îl pune la zid pe Anghel Iordănescu pentru decizia luată la CM 1994 în privința unui tricolor: ”Nu a procedat corect cu el!”
MediaFlux
Horoscop 22 iunie. Ziua în care se încheie mai multe capitole importante pentru nativi
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?