Românii i-au şocat pe londonezi. S-au plimbat cu porcul mort în mijlocul Londrei

Un grup de români i-a șocat pe londonezi! Aceștia au scos un porc mort în mijlocul Capitalei și s-au plimbat cu el pe stradă.
Filip Stan
23 dec. 2020, 09:25
Românii i-au şocat pe londonezi. S-au plimbat cu porcul mort în mijlocul Londrei

Câţiva români din Marea Britanie i-au şocat pe londonezi. Aceştia au tăiat porcul de Crăciun, după care s-au plimbat cu el în mijlocul Londrei.

Românii i-au şocat pe londonezi. Imagini incredibile în centrul Londrei

Pe imaginile postate pe reţelele de socializare se vede cum trei români scot animalul mort dintr-o maşină, după care unul dintre ei îl ia în spate şi se plimbă cu el în mijlocul Londrei.

Iată imaginişe care au apărut pe reţelele de socializare.

Citeşte şi MAE anunţă că Franţa permite circulaţia dinspre Marea Britanie. Condiţia pe care trebuie să o respecte românii

După Europa, mai multe ţări din America îşi suspendă zborurile dinspre Marea Britanie

După ce mai multe ţări europene, între care Franţa, Belgia, Olanda, România, Italia, Germania sau Irlanda au decis să suspende temporar zborurile sau deplasările dinspre Marea Britanie, iată că mai multe state din America de Nord şi America de Sud recurg la acest gest.

Canada suspendă zborurile pentru pasageri pentru 72 de ore dinspre Marea Britanie, din cauza apariţiei în ţară a noii tulpini de coronavirus, a anunţat Ottawa duminică seară, scrie AFP.

„Ţinând cont de numărul ridicat de cazuri înregistrate cu o tulpină nouă de Covid-19 în anumite regiuni din Marea Britanie, am decis să suspendăm intrarea în Canada a tuturor zborurilor de pasageri comerciali şi privaţi dinspre Marea Britanie şi timp de 72 de ore, începând de la miezul nopţii (5.00 GMT, luni)”, a indicat Agenţia de sănătate publică din Canada într-un comunicat.

Toate datele preliminare „sugerează că tulpina detectată în Marea Britanie ar putea fi mai infecţioasă”, Agenţia estimând că „nimic nu dovedeşte până acum că mutaţiile influenţează gravitatea simptomelor, reacţia imunitară sau eficienţa vaccinurilor”.

Canalul CBC a indicat mai devreme că o notificare adresată transportatorilor arieni precizează că decizia nu se aplică zborurilor cargo sau în cazurile în care o aeronavă trebuie să aterizeze din motive de siguranţă.

Şi Argentina şi Chile au anunţat duminică că suspendă zborurile dinspre Regatul Unit.

Mai multe ţări europene, între care Franţa, Belgia, Olanda, România, Italia, Germania sau Irlanda au decis să suspende temporar zborurile sau deplasările dinspre teritoriul britanic.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Bomba momentului în televiziune! Diana Bart semnează cu Antena Stars?!? Cum a fost surprinsă de paparazzii Spynews.ro
Fanatik.ro
Țara unde fostul fotbalist din SuperLigă își deschide afacerea cu care dă o importantă lovitură financiară. Locația se află într-una dintre cele mai frumoase zone din lume
Capital.ro
Regulă nouă pentru gunoi. Amenzi de 30.000 de lei pentru persoanele fizice: Vom monta camere
Playtech.ro
Toate măsurile fiscale pentru 2026. Pentru ce vor plăti românii impozite mai mari şi taxe de anul viitor
Adevarul
Obiectul misterios descoperit în colonul unui pacient. Medic chirurg: „M-a înțepat în deget, m-a făcut să îngheț”
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Un bărbat din Capitală a ajuns să fie operat de urgență, după ce a fost înjunghiat de vecinul său băut
iamsport.ro
ȘOCANT! MM Stoica l-a dat afară de la FCSB după ce l-a prins că sifonează informații din club: 'Atât de mare era obsesia'
MediaFlux
Impozit locuință de la 1 ianuarie 2026. Cum cresc taxele la apartamente și case CALCULE
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu