Ruby a reușit să atragă din nou toate privirile în mediul online după ce a distribuit imagini și clipuri din solar, unde s-a relaxat înainte de sezonul estival.
Cu un bronz perfect și o siluetă de invidiat, vedeta a demonstrat încă o dată că știe cum să-și țină admiratorii conectați. Îmbrăcată într-un costum de baie minuscul, Ruby s-a filmat în timp ce stătea în capsula de la solar, iar reacțiile urmăritorilor nu au încetat să apară.

Se pare că vedeta se pregătește intens de vară și acordă o atenție deosebită imaginii sale. Cântăreața merge regulat la sală și nu renunță nici la ședințele de solar, pentru a obține acel bronz perfect pe care și-l dorește.
„Magnifica”, „Bomba sexy”, „Lipsește nea Marin din peisaj”,” Poți să mă iei acasă când vrei tu”, „Special view”, „SUPERBĂ, SUPERBĂ, SUPERBĂ!!!!”, „Ești o femeie super frumoasa și sexy”, „Superbă-asta este cuvantul care ți se potrivește manușă”, „Ești superbă și foarte frumoasă”, sunt doar câteva dintre reacțiile celor care au văzut videoclipul postat de Ruby.

Dincolo de aparițiile din mediul online, artista a avut parte de o perioadă încărcată, renovându-și casa. Într-un interviu, Ruby a mărturisit că se bucură că a terminat lucrările și că simte nevoia de o vacanță.
„Mă bucur că am scăpat de renovare, ar mai fi lucruri mici pe care nu mai am chef să le fac, așa că nu-mi mai doresc nimic din punct de vedere material. Am scăpat, m-am mutat, nu-mi mai arde de nimic, vreau doar muzică și vacanțe. Am stat peste un an și jumătate”, a spus ea, potrivit SpyNews.