Sărbători de coșmar pentru Cătălin Botezatu. Ce a pățit celebrul creator de modă

Sărbătorile de Crăciun ale lui Cătălin Botezatu au fost date peste cap anul acesta. Celebrul creator de modă trebuia să fie în aceste zile pe un vas de croazieră, însă lucrurile s-au schimbat pe ultima sută de metri.
Alina Costache
28 dec. 2024, 08:38
Sărbători de coșmar pentru Cătălin Botezatu. Ce a pățit celebrul creator de modă

Sărbători de coșmar pentru Cătălin Botezatu. Creatorul de modă a fost obligat să-și schimbe planurle pe care le avea pentru Crăciun pe ultima sută de metri. Din cauza faptului că a avut mult de muncă, designerul a ratat croaziera de Crăciun,pierzând avansul pe care îl dăduse.

Sărbători de coșmar pentru Cătălin Botezatu. A ratat croaziera de Crăciun

Designerul trebuia să meargă în croazieră de Crăciun, însă, planurile s-au schimbat pe ultima sută de metri și a petrecut sărbătorile în Dubai, acolo unde a avut mai multe evenimente. De asemenea, Bote a ratat și vacanța în Tulum.

Citește și Vica Blochina și Cătălin Botezatu au fost surprinși în ipostaze tandre. Cei doi s-au sărutat cu foc în văzul tuturor

„Am avut niște planuri de Crăciun, dar s-au năruit, pentru că eu am lucrat în toată perioada Sărbătorilor. Așadar Crăciunul l-am petrecut în Dubai, pentru că am avut mai multe evenimente acolo. Mi-aș fi dorit să merg pe o croazieră și chiar am pierdut avansul pentru asta. Apoi trebuia să plec în Tulum, însă planurile s-au schimbat”, a povestit creatorul de modă potrivit cancan.ro.

La începutul anului, însă, designerul va pleca undeva la soare.

”În orice caz, vreau ca de la începutul anului să plec neapărat undeva la soare. Îmi amintesc cu drag de toată perioada sărbătorilor, în copilărie, era acel freamăt, agitație și abia așteptam să merg cu colindul. Era altfel atunci, tradițiile erau altfel. Acum bucuria a fost înlocuită cu demența și nervii traficului, specifice acestei perioade.

Eram extrem de fericit când eram mic, nu îmi făceam griji dacă am prieteni sau iubită, totul era magic. Atunci singura grijă era să primesc cadouri, să mă distrez.

Eu de obicei sunt Grinch în perioada aceasta și abia așteptam să treacă Crăciunul. Nu mi-am dorit ceva anume e la Moș Crăciun anul acesta, i-am cerut doar sănătate și fericire, poate și puțină iubire, încă o aștept, nu mi-a pus-o sub brad încă. La mine cu iubirea e mai greu, pentru că fericirea și iubirea implică multe lucruri profunde”, a mai povestit Bote pentru sursa citată.

Citește și Cătălin Botezatu, declarații incendiare! Designerul susține că fosta parteneră a lui Prigoană l-a curtat. „A venit la toate lansările mele”

DailyBusiness
Doi muncitori îngropați de vii la 5 metri sub pământ, într-o localitate din Prahova, după surparea unui mal. Pompierii militari intervin de urgență
Spynews
O tânără din Bacău, găsită decedată, lângă o șină de cale ferată. Ar fi fost ucisă aseară. Autorul este în continuare căutat
Fanatik.ro
Dinamo, pe scenă la Vocea României! Eva Nicolescu a debutat cu Ştefan Ştiucă: “A cântat cu noi fără repetiţie”
Capital.ro
Momentul în care Elena Udrea a spus adio. A ales cariera în locul familiei: Nu-ţi convine ca, din cauza soţiei, tu să fii mereu în vizorul presei
Playtech.ro
TABEL La ce vârstă se pot pensiona persoanele cu handicap, în funcție de gradul de dizabilitate
Adevarul
Elevi medaliați internațional nu mai primesc burse sportive, după o decizie a Ministerului Educației. Părinții se revoltă
wowbiz.ro
Primele rezultate ale autopsiei în cazul Sarei, fetița de 2 ani moartă pe scaunul stomatologic! Ceea ce s-a aflat acum e de-a dreptul șocant
Economica.net
Noi taxe! Cât vom plăti în plus şi pentru ce
kanald.ro
A apărut buletinul de analize al Sarei, fetița de 2 ani care și-a pierdut viața în cabinetul stomatologic. Ce valori i-au ieșit cu mult peste limita normală | FOTO
iamsport.ro
Șocant! 'Nostradamus' Ion Țiriac anunță miliarde de morți: 'Unde îi îngropi pe toți'. Scenariu apocaliptic
MediaFlux
Primele concluzii ale autopsiei fetiței decedate la clinica de stomatologie: Patologie cronică preexistentă complexă. Dosar pentru ucidere din culpă
stirilekanald.ro
„Crema este magistrală, este făcută în laborator” Ancuța Cîrcu răspunde acuzațiilor că ar fi vândut ilegal creme cu mercur: „Sunt femei care nu sunt emancipate”
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume