Scandal înainte de meciul România – Armenia! Fanii, lăsaţi în ploaie la intrarea în Stadionul „Steaua”

Primul meci al echipei naționale de fotbal al României pe noul Stadion "Steaua" nu a fost lipsit de evenimente neplăcute.
Filip Stan
11 oct. 2021, 23:27
Scandal înainte de meciul România - Armenia! Fanii, lăsaţi în ploaie la intrarea în Stadionul

Scandal înainte de meciul România – Armenia! Primul meci al echipei naționale de fotbal al României pe noul Stadion „Steaua” nu a fost lipsit de evenimente neplăcute.

Scandal înainte de meciul România – Armenia!

Fanii care și-au achiziționat bilete nu au pătruns în totalitate în incinta stadionului din Ghencea nici măcar după 20 de minute de la startul meciului! Aceștia s-au înghesuit la porțile arenei și au făcut scandal din cauza organizării execrabile, scrie ProSport.

Fanii au avut probleme cu biletele și verificarea acestora, astfel că au fost nevoiți să stea în ploaie, unii chiar și cu copii, până în minutul 20 al partidei dintre România și Armenia! „Rușine să vă fie!”, au strigat fanii la intrarea pe Stadionul „Steaua”, pe lângă înjurături la adresa Federației Române de Fotbal și a președintelui Răzvan Burleanu.

România – Armenia STREAM ONLINE VIDEO în preliminariile CM 2022

„A început meciul, da, și am plătit biletul, și avem și vaccin. Asta e România! Hai România!”, a fost reacția unuia dintre fani, iar unb altul a spus: „Întrebați organizatorii de ce 15 mii de persoane intră prin patru metri! O oră și jumătate am stat cu copilul în ploaie să intru, cu biletele cumpărate. A început meciul de un sfert de oră! Vedeți că mai sunt câteva mii de oameni care așteaptă”.

DailyBusiness
Macron: Dialogul cu Putin ar trebui să aibă loc fără „prea mulți interlocutori, să fie un mandat clar”
Spynews
Tajine de pui cu lămâie şi măsline. Rețeta lui Chef Horia Manea de la Meniu de vedetă
Fanatik.ro
Gigi Mustaţă îi mitraliază pe jucătorii FCSB-ului după înfrângerea cu Universitatea Craiova: “Lipsă de atitudine! Este cea mai mare ruşine din istorie să ratezi play-off-ul!”
Capital.ro
Doliu în lumea muzicii. S-a stins un mare artist: Întreaga familie a fost devastată
Playtech.ro
Accident cu biciclist sau trotinetist în 2026: reguli, vină și cum se interpretează „pista”
Adevarul
A murit „regele motorinei”, partenerul „de afaceri” al fostului șef al ANAF Sorin Blejnar. Era dat în urmărire internaţională din 2015
wowbiz.ro
EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
S-a aflat cine este femeia care a căzut în fața mașinii, în Târgu Jiu. Nadiana Rozalia Olariu era angajată a Spitalului Județean de Urgență
iamsport.ro
Gică Hagi nu vine la națională din cauza lui Mihai Stoichiță! ”E o problemă!”
MediaFlux
Comunele care trebuie să rămână rapid fără primari: Mai citiți o dată până realizați ce înseamnă așa ceva
stirilekanald.ro
VIDEO Tentativă de răpire în supermarket! Fetița de un an și jumătate a fost smulsă de lângă mama ei
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat