SIMONA HALEP, probleme medicale şi la CINCINNATI

SIMONA HALEP CINCINNATI. Simona Halep, care a abandonat în finala de la Toronto, a acuzat probleme medicale şi în meciul cu Andrea Petkovic din optimile de finală ale turneului de la Cincinnati.

21 aug. 2015, 05:32

SIMONA HALEP CINCINNATI. Simona Halep a solicitat interventia fizioterapeutului turneului american in setul al doilea al meciului cu Andrea Petkovic. Romanca a acuzat probleme musculare la piciorul stang, insa acestea nu au fost atat de serioase. Simona Halep a reusit sa revina pe teren pentru a continua partida.

Simona Halep, IRONIZATĂ în direct la TV

SIMONA HALEP CINCINNATI. Fizioterapeutul a revenit de alte doua ori la Simona Halep pentru a-i acorda scurte ingrijiri medicale, in timpul pauzelor dintre game-uri.

Simona Halep, înainte de meciul cu Pavliucenkova: „Nici nu ştiu cum am câştigat”

SIMONA HALEP CINCINNATI. Simona Halep s-a calificat, vineri, in sferturile de finala de la Cincinnati, după 4-6, 6-4, 6-2 cu Andrea Petkovic. In sferturile de finala, Simona Halep o va intalni, sambata dimineata, de la ora 3:30, pe Anastasia Pavliucenkova.