Simona Traşcă a sărbătorit cu râuri de alcool despărţirea de fostul iubit. Cine a tratat-o de mahmureală

Nouă luni. Atât a durat relația sexoasei Simona Trașcă cu cel mai recent iubit al ei, blondina luând, zilele trecute decizia să îi dea papucii. Și, cum orice dezamăgire în dragoste trebuie "tratată", focoasa vedetă TV a ieșit, sâmbătă seara, într-un club din București pentru a sărbătoriu despărțirea așa cum se cuvine să o facă.
Iulian Tudor
08 sept. 2014, 09:47
Simona Traşcă a sărbătorit cu râuri de alcool despărţirea de fostul iubit. Cine a tratat-o de mahmureală

„Ne-am despărțit, acum sunt singură! După nouă luni de relație m-am hotărât că mi-e mai bine să fiu singură. Așa că am ieșit în oraș, în club, am sărăbătorit cu whiskey mult. Dar, subliniez, am sărbătorit, nu mi-am înecat amarul. Sunt eliberată acum”, a spus, ușor mahmură, Simona Trașcă, potrivit spynews.ro.

Citeşte şi Simona Traşcă, la un pas de o TRAGEDIE. Blonda s-a lovit de o şalupă şi şi-a spart nasul VIDEO

Mai mult decât atât, apetisanta blondină susține că, odată cu despărțirea de bărbatul pe care l-a iubit atât amar de vreme, este decisă să recupereze timpul pierdut și să se distreze de minune cu fiecare ocazie.

Citeşte şi SCANDALUL Simona Traşcă „violată” de Liviu Guţă ia amploare. Blonda a prezentat o înregistrare VIDEO

„Sunt alți bărbați care mă doresc, așa că nu am de ce să sufăr. Unii mă curtează de ani de zile, iar eu nu le-am dat niciun semn. De acum, dacă voi avea ocazia, mă voi distra cât voi putea eu de mult. Nu mă mai interesează ce face fostul meu iubit, poate să facă ce vrea el. Fiecare cu viața lui, așa e cel mai bine”, a mai spus Simona Trașcă.

Cu toate acestea, după noaptea înecată în râuri de whiskey, focoasa blondă are totuși un regret: că nu s-a oprit la timp din băut. „Mă simt cam rău, are grijă fiul meu de mine, nu știe ce să mai îmi aducă ca să mă facă să mă simt mai bine. Mi-a luat fructe, mi-a dat sucuri naturale, dar…”, a mai precizat vedeta, plângându-se totodată de crunte dureri de cap.

DailyBusiness
Musli cu fructe retras de ANSVSA din magazinele Profi din cauza nivelului de toxicitate
Spynews
Hidrologii anunță prăpăd în mai multe zone din România! A fost emis cod portocaliu de inundații. Unde vor lovi puhoaiele
Bzi.ro
Testul sigur al femeii de 55 de ani pentru a descoperi dacă un bărbat e bun la pat. La ce îi supune modelul de fitness
Fanatik.ro
Motivul sinuciderii de pe Autostrada A1. Ce au găsit autoritățile la casa minorei și cum a ieșit testul de sarcină
Capital.ro
ANAF a dat termen 5 zile. Nunțile, botezurile sau alte evenimente, la control. Se transmit toate datele
Playtech.ro
Distanța grajdurilor sau cotețelor față de gardul vecinilor. Mulţi români pot fi amendaţi uşor dacă nu ţin cont de lege
Adevarul
Ultimul trend la nivel mondial: suzeta pentru bărbați, folosită ca metodă anti-stres. Nebunia a început de la un fotbalist și de la un artist
wowbiz.ro
FOTO | El este băiatul care s-a aruncat alături de iubita lui în fața TIR-ului, pe A1!
Evz.ro
Laura Cosoi, surpriză pentru fetița ei. I-a serbat ziua de naștere peste hotare
Prosport.ro
Imaginile verii cu Diana Munteanu în costum de baie
kanald.ro
Mircea este tânărul de 25 de ani care a murit în accidentul din Constanța. Era pasager în mașina care i-a devenit sicriu
Cancan.ro
Focoasă? NU, mai mult pufoasă! Avem imaginile ȘOCANTE cu Ella Vișan din 2015. Neatinsă de bisturiu, fără fațete, cu fălcuțele la purtător
iamsport.ro
Transferul realizat de Gigi Becali ar putea fi anulat de TAS: ”Nu mi se pare normal”
MediaFlux
EXCLUSIV Profesorii se revoltă după declarațiile lui Bolojan. 10% din personal va dispărea din sistem, iar cadrele didactice vor munci o lună în plus pe an
stirilekanald.ro
Mihai și-a dat ultima suflare sub ochii soției sale, în timp ce încerca să salveze de la înec un bărbat. Femeia a văzut totul: „Omul acela l-a tras de picior și l-a băgat la fundul apei”
Cursul valutar BNR miercuri, 20 august 2025: Prețul gramului de aur se află în scădere