SINUCIDERE la spital. O femeie s-a aruncat de la etaj

O femeie în vârstă de 45 de ani a decedat miercuri, în jurul prânzului, după ce s-a aruncat de la unul dintre etajele Spitalului CFR Ploieşti, în care era pacientă.
Iulian Tudor
01 oct. 2014, 09:38
SINUCIDERE la spital. O femeie s-a aruncat de la etaj

Medicii de pe Ambulanţă, care au sosit la faţa locului, au efectuat manevre de resuscitare timp de o jumătate de oră, însă femeia nu a putut fi readusă la viaţă, fiind constatat decesul, potrivit directorului medical al Serviciului Judeţean de Ambulanţă Prahova, Mădălin Ipatie, citat de Agerpres.

Victima a suferit politraumatisme prin cădere de la o înălţime de aproximativ 7-8 metri. Femeia era pacientă a Spitalului CFR Ploieşti şi era programată să fie operată miercuri de fibrom uterin, iar înainte de a intra în sala de operaţia aceasta s-ar fi aruncat de la unul din etajele unităţii sanitare.

În cauză se efectuează cercetări pentru stabilirea cu exactitate a împrejurărilor în care s-a petrecut evenimentul.

CITEŞTE ŞI: Moarte SUSPECTĂ în Capitală: O femeie de 30 de ani, găsită fără suflare pe stradă

DailyBusiness
Andra, dezvăluiri despre relația specială pe care o are cu fiica ei. Ritualul peste care Eva nu sare
Spynews
Hidrologii anunță prăpăd în mai multe zone din România! A fost emis cod portocaliu de inundații. Unde vor lovi puhoaiele
Bzi.ro
Andra și-a sărbătorit ziua de naștere cu Poliția la ușă! Hărțuitorul ei a fost internat la Psihiatrie! – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Tragedie: s-a repetat cazul Diogo Jota! Imagini oribile din timpul accidentului în care a mai murit un fotbalist. Video
Playtech.ro
Uscatul rufelor pe balcon îţi aduce amenzi de până la 1.000 lei. Ce scrie exact în lege
Adevarul
Semne că strategia Ucrainei de a lovi rafinăriile din Rusia dă roade. Pierderi uriașe pentru Moscova
wowbiz.ro
Primele cuvinte ale tânărului care a agonizat 10 ore în râpa din munții Făgăraș lângă cei 4 prieteni morţi! Declarații sfâșietoare
Evz.ro
Închisoarea i-a îmbogățit. Paradoxul pentru oamenilor de fotbal condamnați
Prosport.ro
FOTO. Fiica lui Ilie Năstase și a Amaliei Năstase s-a pozat la duș
kanald.ro
Ce NU trebuie să facem sub nicio formă pe 29 august 2025! Este prăznuită Tăierea Capului Sfântului Ioan Botezătorul
Cancan.ro
Ultimul mesaj al Ștefaniei, înainte să moară în accidentul din Argeș! Imaginea care i-a înduioșat pe toți
iamsport.ro
Gigi Becali, acuzat de un personaj controversat că ar fi pariat împotriva FCSB: ”De asta a pierdut cu Slobozia, a trântit meciul! Știți câți bani a făcut?”
MediaFlux
Pensii speciale pentru peste 400.000 de români. Anunțul făcut de Casa Națională de Pensii Publice
stirilekanald.ro
Rusia exclude o întâlnire directă cu Volodimir Zelenski. Răsturnare de situație în privința opririi războiului din Ucraina
Secretul prin care carnea ți se va topi în gură!