Şoc în showbiz: Liviu Vîrciu s-a despărţit de Anda Călin la nici un an după ce iubita i-a dăruit un copil

Liviu Vârciu s-a despărțit de Anda Călin! Cei doi locuiau în vila  artistului, din zona Băneasa, însă Anda a părăsit locuința în urmă cu două săptămân
Alina Costache
17 feb. 2018, 08:11
Şoc în showbiz: Liviu Vîrciu s-a despărţit de Anda Călin la nici un an după ce iubita i-a dăruit un copil

UPDATE: Contactat de reporterii spynews.ro, Liviu Varciu a declarat: “Nu este nimic adevărat! NU ne-am despărțit! Locuim împreună! Ne bucurăm împreună de minunea de îngeraș din viața noastră. O respect foarte mult pe Anda. Ea îmi crește frumos copilașul.”

Anda Călin locuiește acum la mama ei, împreună cu Anastasia Maria, fetița pe care o are cu Liviu Vârciu. Tânăra ar mai ține legătura cu fostul ei partener doar datorită copilului, sursele citate dezvăluindu-ne că prezentatorul TV a înlocuit-o deja pe Anda, susţine Cancan.

Anda Călin și Liviu Vârciu deveneau părinți pe 26 septembrie anul trecut. Fetița lor primea numele Anastasia Maria. Înainte de fericitul eveniment, Liviu Vârciu a fost întrebat despre căsătorie, spunând că nu este momentul să fie din nou însurat. ”Cu siguranţă mă voi însura. Nu e momentul acum, dar când o să simt că trebuie să fac pasul ăsta, cu siguranţă o voi face. Mă bucur că îmi vine un copil acum, o fetiţă şi că sarcina decurge aşa cum ar trebui să decurgă o sarcină normală. Mă bucur că fii-mea (n.r.- prima fiică a lui Vârciu, Carina) o să ia examenul pentru clasa a IX-a şi sunt tare mândru de ea. Tati, sunt mândru de tine! Am fost la banchet, nu am fost la examen pentru că e la Arad și eu am filmat, dar la banchet am fost lângă ea. Pentru că i-am promis de anul trecut  că vin la banchet și am fost tare mândru să o văd cât de mult a crescut”, declara Liviu Vârciu înainte de a deveni din nou tătic.

Nici după nașterea Anastasiei Liviu Vârciu nu a făcut niciun pas spre căsătoria cu Anda Călin.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Cine este mama copilului dispărut din Sibiu. Ce spun oamenii
Fanatik.ro
De ce nu vrea Marius Şumudică să vorbească de Pancu: “Când era analist şi eu eram antrenorul Rapidului mai simţeam câte o agrafă în păr”
Capital.ro
Amenzi mai mari pentru petrecerile zgomotoase. Ce riscă cei care tulbură liniștea vecinilor. S-a adoptat proiectul
Playtech.ro
Românii au devenit vânători de reduceri. Magazinele pe care le vizitează tot mai des în locul supermarketurilor clasice
Adevarul
Victorie după 7 ani de umilințe: mama care a învins sistemul pentru a-și vedea agresorul fiicei după gratii: „Acum merg cu capul sus”
wowbiz.ro
Acuzații explozive în cazul crimei din Bihor! Mesaj dur al mamei elevei ucise în Bihor: „Nu voi lăsa adevărul să rămână ascuns”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doi tineri de 20 și 22 de ani au sfârșit carbonizați după ce s-au izbit cu mașina de un cap de pod, în județul Vrancea. Alți doi pasageri s-au evacuat la timp
iamsport.ro
Patronul echipei din SuperLiga ar fi promis 8 transferuri și ”cea mai tare echipă din istoria clubului”. Edi Iordănescu, dorit ca antrenor
MediaFlux
ANAF, anunț pentru milioane de români. Ce se va întâmpla cu SPV. Adrian Nica: „Am stabilit foarte clar ceea ce ne propunem să facem”
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi