Spectacol total. Gol marcat de un portar în prelungiri, de la 90 de metri VIDEO

Publicat: Luni, 22 Februarie 2016 13:41 // Actualizat: Luni, 22 Februarie 2016 13:41 // Sursa: romaniatv.net

Jamie Butler, portarul grupării Hemel Hempstead, a adus egalarea pe tabela de marcaj, în prelungirile partidei cu Sutton United, direct din degajare.

Jamie Butler nu este nici primul, nici ultimul portar care marchează pentru echipa sa de club în prelungirile unei partide. Particularitatea execuţiei sale este că Butler a adus un punct pentru Hemel Hempstead Town FC printr-o degajare de 90 de metri, în cel de-al treilea minut al prelungirilor.

Vezi şi Gol antologic marcat de un portar. A luat mingea din careul propriu şi s-a oprit cu ea în poarta adversă VIDEO

Astfel, scorul final al disputei Hemel Hempstead Town FC-Sutton United a fost egal, 2-2.

loading...
1 Comenteaza // Vezi comentarii
Loading...
Daca ti-a placut articolul, urmareste RomaniaTV.NET pe   facebook facebook sau  twitter twitter.
22 feb 14:00
... Jamie Butler, portarul grupării Hemel Hempstead, a adus egalarea pe tabela de marcaj, în...