Suma pe care Anamaria Prodan ar cere-o pentru a poza în Playboy. Răspunsul impresarei are 7 zerouri

Anamaria Prodan a vorbit, recent, despre câți bani ar cere ca să pozeze în Playboy. Impresara a dat un răspuns în euro, cu șapte zerouri.
Filip Stan
20 oct. 2024, 16:36
Suma pe care Anamaria Prodan ar cere-o pentru a poza în Playboy. Răspunsul impresarei are 7 zerouri

Anamaria Prodan reușește să atragă privirile cu fiecare ocazie. Cu toate că are 51 de ani, vedeta arată impecabil și are mereu grijă de silueta ei. Recent, ea a vorbit despre suma pe care ar cere-o pentru a poza în Playboy.

Citește și: Anamaria Prodan, reacție tranșantă după ce s-a spus că relația ei cu Ronald Gavril e o făcătură: „Probabil este frustrarea prea mare la Reghecampf”

Anamaria Prodan, despre prețul pe care l-ar cere pentru a poza în Playboy

Anamaria Prodan este într-o formă de zile mari la vârsta de 51 de ani, iar zi de zi, fanii și cunoscuții o admiră pentru faptul că are grijă de silueta ei. Recent, vedeta a dezvăluit pentru Fanatik Superliga ce sumă de bani  le-ar cere celor de la Playboy pentru o sesiune de poze.

„Arăt mai bine decât pe vremea lui Reghecampf. (n.r. – Ai avea vreo problemă să pozezi în Playboy?) Nu, pot să fac orice. (n.r. – Cât le-ai cere celor de la Playboy să pozezi acum?) Priceless (n.r. – neprețuit), nu au bani să mă plătească.

Le-aș cere vreo 10 milioane de euro. Cred că fiecare moment în viață își are rostul, mi-am construit fără PR cariera și viață, sunt mândră de tot ce am făcut. De unde au plecat pozele nud cu mine? De pe mail-ul lui Laurențiu Reghecampf.

Erau din cea mai bună perioadă a mea, cum să dai pozele alea? Te faci de râs, de lângă cine ai plecat. Dă unele mai nasoale. (n.r. – Nu te-a sunat nicio revistă să pozezi nud?) Nu, nu își mai permitea nimeni să vorbească cu mine, eram prea sus”, a spus Anamaria Prodan.

În același timp, Anamaria a vorbit despre împăcarea cu Giovanni Becali și Florin Manea. Cei trei au apărut pentru prima dată într-o conferință telefonică în care au discutat despre viitorul fotbaliștilor români.

„Nu dușmănesc pe nimeni. Cu Giovanni și Florin mă cunoscu din ‘neolitic’. Probleme și discuții apar mereu pentru că suntem foarte pasionați de ceea ce facem. Dar suntem prea bătrâni toți și mult prea buni în meseria noastră ca să ne dușmănim. Nu mai avem timp de dușmănii și scandaluri. Trebuie să trăim frumos și dacă stă în puterea noastră să ne ajutăm, dar să ajutăm și fotbalul românesc”, a mai spus aceasta.

Citește și: Cum arată vila din Snagov în care locuiește Anamaria Prodan. Vedeta a renovat recent imobilul de un milion de euro: „Alt plan? Să cumpăr 50% a lui Reghecampf”

DailyBusiness
Palatul Parlamentului, fără apă timp de 3 zile. Lucrări urgente la rețeaua internă
Spynews
Femeie, moartă în frig după ce a fost bătută și dată afară din casă de concubin. Avea 36 de ani
Fanatik.ro
Apariție de senzație la FCSB! Va juca primul meci cu CFR Cluj. Exclusiv
Capital.ro
Ultima dorință a lui Traian Băsescu. Ce își dorește fostul președinte al României
Playtech.ro
Cum se împarte o locuință între frați vitregi: ce spune legea
Adevarul
Afacerea Ceaușescu - Caldera: petrol venezuelean contra produse românești. Ce l-au întrebat jurnaliștii pe dictatorul român
wowbiz.ro
Mădălin Ionescu, în doliu! Fostul prezentator TV a făcut anunțul trist: „A sfârșit discret, în somn”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
De necrezut cu cine s-a afișat Dorobanțu după ce a câștigat Marea Finală a sezonului 4 „Casa Iubirii”! Nimeni nu se aștepta să-i vadă împreună
iamsport.ro
Jose Mourinho, omenit cu ”folcloriste” la București. ”Crăciunescu deschidea porțile peste tot”
MediaFlux
Fetița căzută în lacul din parcul Nicolae Romanescu din Craiova, salvată de un cetățean din India! Olguţa Vasilescu spune că va primi titlul de cetăţean de onoare
stirilekanald.ro
Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend