TE CUNOSC DE UNDEVA: Recunoaşteţi personajul din spatele imaginii?

TE CUNOSC DE UNDEVA: Toată lumea îl ştie pe Liviu Vârciu. De-a lungul timpului, l-am văzut în fel de fel de ipostaze, dar niciodată în rol de... femeie.
Alina Costache
14 feb. 2015, 20:09
TE CUNOSC DE UNDEVA: Recunoaşteţi personajul din spatele imaginii?

TE CUNOSC DE UNDEVA: În prima ediţie a noului sezon „Te cunosc de undeva”, artistul a lăsat prejudecăţile deoparte şi s-a transformat, pentru câteva minute, în îndrăgita Maria Cârneci.

Da, da, cu tot tacâmul! N-au lipsit peruca, machiajul, costumul popular, dar nici emoţiile!

„Mă bucur enorm că ai acceptat această provocare. Eşti talentat, ai priză la public, eşti credibil şi te felicit”, i-a spus jurata Ozana Barabancea.

Oana Sârbu a fost Bruce Springsteen

TE CUNOSC DE UNDEVA: Fără îndoială, Oana Sârbu este o artistă în adevăratul sens al cuvântului. Ne-a obişnuit cu o imagine plină de feminitate şi delicateţe, dar iată că poate să se transforme radical!

Pentru a intra în pielea celebrului Bruce Springsteen, a „uitat” de toate acestea şi a devenit un bărbat şarmant, cu un aer misterios. Şi ce dacă personajul e foarte dificil? A dovedit că poate orice! 

Cea mai nonconformistă transformare

TE CUNOSC DE UNDEVA: Andrei şi Kamara sunt tot timpul împreună, aşa că nu puteau să vină separat la „Te cunosc de undeva”. În acest sezon, în premieră, participă şi trupe, aşa că cei doi au profitat de ocazie şi au făcut spectacol.

De această dată, ruleta transformărilor a pregătit o surpriză: Busta Rhymes şi Mariah Carey! Ce înseamnă asta? Că Andrei s-a făcut blondă, s-a îmbrăcat extrem de sexy, iar Kamara a devenit băiatul rău.

TE CUNOSC DE UNDEVA:  În ultima perioadă, a devenit una dintre cele mai apreciate şi difuzate voci de pe scena muzicală autohtonă. Fără să stea pe gânduri, Lidia Buble a acceptat provocarea dată de ruleta transformărilor  şi a devenit Connect-R.

Atitudine, ritm, flow, înfăţişare… tot!  „Din punct de vedere vocal, eşti una dintre cele mai sexy artiste din România”, i-a spus juratul Andrei Aradits.

DailyBusiness
Bolojan răspunde criticilor PSD: „Mi-am respectat mandatul și programul de guvernare”
Spynews
O asistentă de 23 de ani a fost găsită moartă în timpul turei, într-un spital privat din Constanța. Tânăra abia venise la serviciu
Fanatik.ro
Gigi Becali, comparație inedită între FCSB și Dinamo: „Ei valorează 10 milioane de euro!”
Capital.ro
Decizie pentru asociațiile de proprietari. Înalta Curte a schimbat legea. Cum se calculează dobânda pentru pagube
Playtech.ro
Ce verifică examinatorul la examenul pentru permisul de conducere: detaliile care te lasă pieton
Adevarul
Moartea lui Jeffrey Epstein, anunțată pe un forum de discuții cu 38 de minute înainte de anunțul oficial. FBI caută de peste șase ani autorul postării
wowbiz.ro
Pensia neîncasată înainte de deces în România. Ce se întâmplă cu banii și cine poate intra în posesia lor
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Alertă la granița României! O dronă rusească a pătruns în spațiul aerian românesc, la nord de Sulina
iamsport.ro
Dinamovistul nelipsit de la meciurile ”câinilor” a ajuns să lucreze într-o fabrică din Anglia după ce a fost arestat de DIICOT: ”Acolo se injecta carnea cu steroizi”
MediaFlux
Oficialul român care l-a sfidat pe Putin, chiar la Moscova. Gestul făcut pe un pod din Rusia
stirilekanald.ro
(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj