TELEKOM SPORT LIVE VIDEO LIGA CAMPIONILOR JUVENTUS-REAL MADRID. Zidane se întoarce la Torino

TELEKOM SPORT LIVE VIDEO LIGA CAMPIONILOR JUVENTUS-REAL MADRID. Cel mai tare meci din sferturile de finală ale Ligii Campionilor se joacă la Torino, între Juventus şi Real Madrid, de la ora 21.45.

03 apr. 2018, 12:42

TELEKOM SPORT LIVE VIDEO LIGA CAMPIONILOR JUVENTUS-REAL MADRID

Click aici pentru a vedea Juventus-Real Madrid

Este un meci special, dincolo de faptul că este un clasic. Zinedine Zidane, antrenorul Realului, este legat intim de ambele grupări, unde a cunoscut faima ca fotbalist. De asemenea, este ultima finală de Champions League, câştigată de iberici cu 4-1, după prelungiri, în 3 iunie 2017. Cristiano Ronaldo pare să se simtă şi el în largul său când se află faţă în faţă cu Gianluigi Buffon, starul portughez înscriind 7 goluri în cinci meciuri jucate contra torinezilor.

LIVE PRO TV JUVENTUS REAL MADRID 0-1. LIVE STREAM ONLINE VIDEO TELEKOM SPORT

TELEKOM SPORT LIVE VIDEO LIGA CAMPIONILOR JUVENT. Juve însă are şi ea cel puţin o statistică de partea sa. Este singura formaţie din cele mai puternice cinci ligi europene care nu a pierdut în 2018 niciun meci în toate competiţiile. Bilanţul „Bătrânei Doamne” anul acesta este de 14 victorii şi două egaluri.

JUVENTUS – REAL MADRID este LIVE STREAM ONLINE VIDEO AICI şi AICI.