Tragedie în Argeş. Două persoane au murit după ce au alunecat pe gheaţă

O femeie din Argeş a murit după ce a alunecat pe gheaţă. Medicii sosiţi de urgenţă la faţa locului nu au mai putut face nimic pentru viaţa acesteia. Şi un bărbat şi-a pierdut viaţa tot după ce a alunecat pe gheaţă şi a căzut într-o fântână adâncă de şase metri.
Alina Costache
20 ian. 2018, 14:17
Tragedie în Argeş. Două persoane au murit după ce au alunecat pe gheaţă