Tragedie în Ialomiţa: Doi bătrâni au ars de vii în bucătăria locuinţei lor

Doi bătrâni de 80 de ani au ars de vii, sâmbătă dimineaţa, după ce un incendiu a izbucnit în bucătăria locuinţei lor.
Iulian Tudor
02 mart. 2013, 09:00
Tragedie în Ialomiţa: Doi bătrâni au ars de vii în bucătăria locuinţei lor

Bătrânii erau soţ şi soţie şi aveau 80 de ani. Ei au fost găsiţi carbonizaţi de către echipajele SMURD chemate la locul tragediei. Echipele de salvare au fost chemate de către un vecin care a văzut ieşind flăcări şi fum din locuinţa bătrânilor.

Pompierii încearcă să stingă incendiul. De asemenea, urmează să fie iniţiată o anchetă privind cauzele producerii incendiului care i-a ucis pe cei doi bătrâni.