Un bărbat de 40 de ani a murit după ce s-a aruncat de la fereastra din SJU Piatra-Neamţ

Tragedia s-a produs ieri, 11 septembrie, cand un barbat de 40 de ani s-a aruncat pe fereastra, de la etajul al doilea al Spitalului Judetean de Urgente Piatra-Neamt si a decedat.
Iulian Tudor
12 sept. 2018, 09:21
Un bărbat de 40 de ani a murit după ce s-a aruncat de la fereastra din SJU Piatra-Neamţ

Barbatul a comis un act disperat si si-a curmat viata, intr-un mod socant, scrie stirilekanald.ro.

Citeşte şi Clipe de panică în judeţul Constanţa. Un bărbat a ameninţat că se aruncă de pe un pod, după ce a rămas pe drumuri

Din primele informatii, se pare ca barbatul, dascal la o Biserica din comuna Poiana Teiului, care era bolnav de mai multi ani, nu a mai suportat calvarul suferintei si s-a aruncat in gol, de la fereastra spitalului in care era internat. Barbatul venise la spital intr-o stare destul de proasta, suferind de o boala foarte grava la ficat. Din cauza bolii, omul a dezvoltat si afectiuni psihice si a fost internat la sectia de Boli Interne.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Marele secret al Ștefaniei Szabo a fost dezvăluit! Medicul din Buzău ar fi avut o relație cu un bărbat cu familie: ”Părea să o apese”
Fanatik.ro
Anamaria Prodan, mândră de iubitul său, Ronald Gavril. Mesajul transmis după ce sportivul a oferit un nou K.O.
Capital.ro
Obligație la bloc pentru asociația de proprietari. Locatarii ce achită cu numerar trebuie să solicite: Se eliberează chitanțe separate
Playtech.ro
Lista completă a pensionarilor scutiți de CASS în 2026. Cine nu trebuie să plătească contribuția și cum se aplică regula
Adevarul
Exit-poll-urile și sondajele au eșuat masiv în București. „E fără precedent. Am avut trei case de sondare care au manipulat”
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Salariul minim ar urma să fie înghețat în 2026. Ordonanța de urgență pregătită de Executiv
iamsport.ro
Finanțatorul din SuperLiga, atac necruțător la adresa lui Ciolacu: ”A câștigat fiica unui PSD-ist prins că fura și la noi, deci nu mă surprinde scorul de la Buzău”
MediaFlux
536 de lei la pensie. Anunțul Casei Naționale de Pensii pentru aproape un milion de români
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Ce este tractografia RMN și cum ajută la înțelegerea afecțiunilor neurologice