Incident la Dej: Copil de 12 ani, LOVIT cu parul în cap pentru o glumă făcută profesoarei de engleză

Un băiat de 12 ani, din Dej, a fost lovit luni seară cu un par în cap, pentru că a sunat de mai multe ori, în glumă, la interfonul profesoarei lui de engleză. Elevul a fost lovit chiar de fiul profesoarei şi a ajuns în stare de inconştienţă la spital.
Filip Stan
19 feb. 2013, 06:43
Incident la Dej: Copil de 12 ani, LOVIT cu parul în cap pentru o glumă făcută profesoarei de engleză

Un băiat în vârstă de 12 ani, din Dej, a ajuns luni seară la spital după ce a fost lovit cu un păr în cap. Conform ziarului Dejeanul, băiatul, împreună cu mai mulţi prieteni, au sunat în glumă de mai multe ori la interfonul profesoarei lor de engleză.

Fiul profesoarei, în vârsta de 30 de ani a coborât nervos, l-a prins pe copil şi i-a dat cu un par în cap. Speriaţi, ceilalţi copiii au sunat la 112, iar la faţa locului s-a deplasat o ambulanţă care l-a transportat pe băiat la Spitalul Municipal din Dej. Medicii spun că baiatul a suferit un traumatism cranian, cu pierderea stării de conştienţă.

Cel acuzat de lovire, fiul profesoarei de engleză, neagă însă incidentul. „Copiii ăştia de la mama de la şcoală au tot terorizat populaţia, au tot sunat de la interfon, de 10-20 de ori. Noi nu am avut treabă cu băiatul„, a declarat acesta, pentru România TV.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Fosta amantă a lui Sorinel Copil de Aur a trecut la amenințări: “Nu mi-e frică de pușcărie”
Fanatik.ro
Se construiește un nou stadion în România. Planul echipei conduse de fostul jucător al FCSB
Capital.ro
O nouă alertă la granița României cu Ucraina. Două avioane F-16 au fost ridicate de urgență, iar populația din Tulcea a primit mesaj RO-Alert
Playtech.ro
Amenda pe care mulți șoferi încă o calculează greșit. Cât plătești din iulie 2026 pentru cele mai comune abateri
Adevarul
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei care a marcat politica României moderne. Avea 87 de ani
wowbiz.ro
Medicii au stabilit cu ce boală se confruntă, de fapt, Miruna! Adolescenta în vârstă de 18 ani se află în stare gravă, după ce a contractat o bacterie pe litoral
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Primarul unei comune din Alba, găsit fără viață în podul casei. Și-ar fi pus capăt zilelor
iamsport.ro
Victor Becali a dat cărțile pe față în legătură cu ”ruptura” dintre el și vărul Gigi: ”Mărginași cărora le place să se trezească vorbind!”
MediaFlux
Primul mesaj al Dianei Șoșoacă după accident. A fost dusă de urgență la spital, împreună cu fiica ei
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România