Un prahovean a scăpat nevătămat dintr-un grav accident şi apoi s-a sinucis

Un bărbat s-a sinucis marți seară, 28 ianuarie, în zona localității Măgureni. Inițial, bărbatul a încercat să își ia viața intrând cu mașina într-un șanț. Nu a reușit, așa că a plecat de acolo și s-a aruncat de pe un pod aflat la o distanță de aproximativ 2 km de locul accidentului.
Filip Stan
29 ian. 2020, 07:38
Un prahovean a scăpat nevătămat dintr-un grav accident şi apoi s-a sinucis

Un prahovean de 50 de ani, care a scăpat nevătămat după ce s-a răsturnat cu mașina într-o râpă, a fost găsit mort sub un pod CFR din apropiere, primele indicii fiind că s-a sinucis. Polițiștii au deschis un doar penal și fac cercetări.

Potrivit Poliției Prahova, alerta a fost dată marți noaptea, după ce o mașină s-a răsturnat într-o râpă, pe DJ101 P, între localitățile Măgureni și Bobolia.

Accident cumplit în oraşul Băicoi! O fetiţă de 8 ani a murit în urma impactului. IMAGINI ŞOCANTE

Surse judiciare au declarat că atunci când au ajuns la locul accidentului oamenii legii nu au găsit nicio persoană, iar mașina era căzută în râpă aproximativ 20 de metri.

Imediat, polițiștii și pompierii au început să caute șoferul.

Individul, un bărbat de 50 de ani, din Măgureni, a fost găsit mort, sub un pod CFR care traversează râul Prahova, iar primele cercetări indică faptul că s-ar fi sinucis.

Reprezentanții ISU Prahova au transmis, la rândul lor, că șoferul a fost găsit mort, după două ore de căutări și la o distanță de aproximativ 4 km de locul în care s-a produs accidentul.

DailyBusiness
Poliția Locală București îi avertizează pe șoferi: Nu mai dați bani parcagiilor de ocazie
Spynews
Andreea Popescu a confirmat că a plecat din penthouse-ul lui Rareș Cojoc! Unde locuiește după divorț
Fanatik.ro
Câte operații estetice are Cristi Borcea. Anunțul care-i va surprinde pe mulți: „Eu sunt bărbat asumat!”
Capital.ro
Reguli la bloc privind asociația de proprietari. Situația în care nu te poți delimita legal. Pierzi banii și timpul
Playtech.ro
Câţi bani primesc bucureştenii înapoi dacă nu au avut căldură şi apă caldă în iarna: Termoenergetica a început să deconteze facturile
Adevarul
Profilul șoferului de ridesharing. Cât câștigă, în realitate, un șofer în România
wowbiz.ro
Codruța Filip, în brațele lui Valentin Sanfira. Imaginile emoționante care au făcut înconjurul internetului. Cum au fost surprinși la Sala Palatului, înainte să anunțe divorțul
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Alexandra, o tânără fotbalistă, a încetat din viață la doar 20 de ani: „Cât de mult ne va lipsi..”
iamsport.ro
Prunea și-a văzut fostul jucător în ipostaze intime cu alt bărbat și a rămas șocat: ”Era să cad sub masă! Nu am mai văzut așa ceva niciodată”
MediaFlux
Prognoza meteo 28-29 martie. Frig și ninsori viscolite la munte. Cum va fi vremea în weekend
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj