Un tânăr de 19 ani, găsit MORT în propria maşină

Moarte subită pentru un tânăr de doar 19 ani din judeţul Argeş. Băiatul a fost găsit, fără suflare, în propriul autoturism. Parcase în faţa Universităţii din Braşov, unde era student, dar nu a mai apucat să coboare. Prietenul lui l-a găsit şi a sunat imediat la 112. Deşi nimeni nu-l ştia bolnav, medicii legişti au stabilit că tânărul a murit de bronhopneumonie.
Iulian Tudor
07 mart. 2015, 16:29
Un tânăr de 19 ani, găsit MORT în propria maşină

Familia tânărului este distrusă de durere. Trupul băiatului de 19 ani a fost adus acasă, în localitatea Retevoieşti, unde urmează să fie înmormântat.

Şerban Mituleci era student la Universitatea Transilvania din Braşov, potrivit România TV. Tragedia s-a produs chiar în faţa facultăţii. Parcase maşina, dar nu a mai apucat să coboare şi a fost găsit, fără suflare, chiar de un prieten. Medicii chemaţi la faţa locului nu l-au mai putut salva.

A plecat la facultate, a parcat maşina în faţa facultăţii, iar acolo l-au găsit mort. I-au găsit plămânii îmbibaţi de sânge”, a declarat un localnic.

Nimeni nu ştia ca tânărul să fi fost bolnav. Mai mult, la ultimele analize, făcute cu doar câteva zile înaintea tragediei, doctorii i-ar fi spus că este perfect sănătos. Cu toate acestea, în urma necropsiei, medicii legişti au stabilit că tânărul a murit în urma unei bronhopneumonii.

DailyBusiness
Macron: Dialogul cu Putin ar trebui să aibă loc fără „prea mulți interlocutori, să fie un mandat clar”
Spynews
Europa se pregătește pentru era reginelor! Majoritatea tronurilor vor fi ocupate de femei
Fanatik.ro
O masterandă în AI dislexică acuză de discriminare și hărțuire conducerea Facultății de Matematică din București. Reacția profesorilor: ”E nepregătită și ne amenință”
Capital.ro
Locatarii și asociațiile de proprietari nu pot contesta în justiție. Documentele de la Primărie care trebuie acceptate
Playtech.ro
După temperaturile de primăvară din weekend, revine frigul. Când se răceşte iar în Bucureşti
Adevarul
Fiului lui Ramzan Kadîrov i-a fost scoasă splina, e slăbit și riscă să-și piardă vedere. Gărzile sale, în stare gravă
wowbiz.ro
Imagini cumplite de la priveghiul familiei moarte în accidentul din Iași! Diana va fi înmormântată ținându-și fetița în brațe: „Dacă te-ar fi cunoscut părinții tăi…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Incident rutier grav în Bistrița Năsăud! Un bărbat și-a pierdut viața după ce a fost izbit de o mașină. Acesta a traversat neregulamentar strada
iamsport.ro
Bombă! 'Am informații 400%'. Numele selecționerului care ar urma să stea pe bancă la meciul cu Turcia. Gică Hagi ar fi refuzat
MediaFlux
Risc de recesiune tehnică pentru România! Totul se face public vineri, 13 februarie
stirilekanald.ro
Diana va fi înmormântată cu onoruri militare. Viitoarea mămică a murit împreună cu fetița din pântec și cu soțul afacerist, Sorin Iacob, în tragedia din Iași
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat