Unde a decis ”să fugă” Liviu Dragnea după despărțirea de Irina Tănase. Fostul lider PSD încearcă să își găsească liniștea: S-a hotărât ce o să facă la întoarcerea în București!

Liviu Dragnea și Irina Tănase și-au spus adio la doar câteva săptămâni după ce fostul președinte PSD voia să o ia de nevastă pe frumoasa tânără.
Alina Costache
06 dec. 2021, 17:24
Unde a decis ”să fugă” Liviu Dragnea după despărțirea de Irina Tănase. Fostul lider PSD încearcă să își găsească liniștea: S-a hotărât ce o să facă la întoarcerea în București!

Unde a decis ”să fugă” Liviu Dragnea după despărțirea de Irina Tănase. Acesta a plecat fără să stea pe gânduri din apartamentul conjugal și a decis să stea câteva zile la domeniul din Telorman pentru a-și face ordine în gânduri.

Unde a decis ”să fugă” Liviu Dragnea după despărțirea de Irina Tănase. Fostul lider PSD încearcă să își găsească liniștea: S-a hotărât ce o să facă la întoarcerea în București!

“A plecat câteva zile la Teleorman, în vila aceea imensă. A zis că vrea să aibă câteva zile de liniște Săptămâna viitoare se întoarce la București și se va muta într-un apartament deținut de fiul lui în zona Unirii”, a declarat o sursă apropiată de fostul lider PSD, pentru Cancan.

În urmă cu doar două săptămâni, Liviu Dragnea declara că vrea să se însoare cu Irina Tănase și îi surâdea și ideea de a fi tată din nou.

“Nu știu când fac nunta, dar mi-aș dori. Ne iubim reciproc, în acești ani a stat stăpână pe ea, poate mai bine ca mine, în condițiile în care era asediată cu mesaje pe rețelele sociale. Nu sunt pudic, dar nici nu vreau să spun ce vrem să facem. Copii îmi doresc oricând. A suferit mult, ca și toată familia mea”, mărturisea fostul lider al PSD.

Liviu Dragnea și Irina s-ar fi despărțit zilele trecute din cauza geloziei, potrivit unor surse. Liviu Dragnea ar fi luat decizia, apoi și-ar fi luat o parte din bagaje și ar fi plecat.

Motivele ar fi faptul că Irina ar fi păstrat legătura cu fostul iubit pe tot parcursul relației cu Liviu Dragnea. Acest lucru ar fi fost păstrat secret până zilele trecute. Aceeași sursă Cancan spune că și Codrin Ștefănescu ar fi implicat în acest scandal. ”Este unul dintre apropiații lui Dragnea, dar mulți îl suspectează că a făcut el niște manevre, a băgat niște fitile în tot scandalul ăsta mocnit”, a dezvăluit sursa pentru Departamentul Anchete Speciale (D.A.S.) al CANCAN.RO.

Ulterior, contactată telefonic de Cancan, Irina Tănase a negat despărțirea de Dragnea.

Citește și: Codrin Ştefănescu face primele dezvăluiri despre despărţirea dintre Liviu Dragnea şi Irina: „Le spun, mai vorbiţi odată, mai analizaţi situaţia”

DailyBusiness
Cluj: Aproximativ 1.700 de posturi ar putea fi reduse în administrațiile locale
Spynews
Oana Ciocan nu-l mai vrea pe Jador în viața ei? Mesaj cu subînțeles: „Am renunțat...”
Fanatik.ro
Georgina Rodriguez, din nou în centrul atenției. Cum s-a prezentat logodnica lui Cristiano Ronaldo la un eveniment
Capital.ro
Se dau vouchere de 700 de lei în 2026. Românii care trebuie să depună cerere în termen de 30 de zile
Playtech.ro
Două ţări europene caută muncitori pentru sezonul estival. Se dau salarii de 3.000 de euro, mesele şi cazarea fiind incluse
Adevarul
Destinația surpriză unde poți face o vacanță de o săptămână cu mai puțin de 300 de euro: atrage tot mai mulți turiști
wowbiz.ro
EXCLUSIV | Unde a ajuns mama biologică a Măriucăi, fetița adoptată de Luminița Anghel. Dezvăluiri controversate făcute de David Pușcaș: „Cerșește la Unirii”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un copil de 10 ani și-a pierdut viața în Prahova, după ce mașina familiei s-a izbit violent de un TIR plin cu paleți
iamsport.ro
Incredibil! Ce i-a spus MM Stoica lui Gigi Becali după prima săptămână a lui Mirel Rădoi la FCSB: ”Gata, la revedere!”
MediaFlux
Putin face o ofertă pace. Rusia propune SUA un târg pentru a înceta războiul
stirilekanald.ro
S-a dat lege! Miercuri e zi liberă!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj