VIDEO Un băiat de 15 ani din Galați a furat BMW-ul părinților și a fugit de acasă. Adolescentul a intrat cu bolidul într-un stâlp

Accident grav în Tecuci, județul Galați, după ce un adolescent de 15 ani a furat mașina părinților și a intrat cu ea într-un stâlp.
Alina Costache
15 dec. 2024, 17:50
VIDEO Un băiat de 15 ani din Galați a furat BMW-ul părinților și a fugit de acasă. Adolescentul a intrat cu bolidul într-un stâlp
Accident cu BMW provocat de un adolescent din Galați

Accidentul s-a petrecut noaptea trecută, după ora 1:00, în municipiul Tecuci din județul Galați. Un adolescent de 15 ani a furat cheile de la mașina părinților și a condus pe mai multe străzi din oraș.

Citește și: Femeie moartă într-un accident rutier pe A2, după ce a intrat cu mașina într-o autoutilitară oprită. FOTO

La un mo,ment dat, tânărul a pierdut controlul autoturismului, a intrat pe contrasens și s-a izbit de un stâlp de electricitate de pe marginea drumului, pe care l-a doborât la pământ.

În urma testului pentru alcool s-a constatat că tânărul nu consumase băuturi alcoolice.

Accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale. Băiatul de 15 ani nu a pățit nimic, dar acum se continuă cercetările pentru conducerea unui vehicul pe drumurile publice de către o persoană care nu deține permis de conducere.

Citește și: Ce amenzi riscă șoferii care își ”împodobesc” mașinile de Crăciun. În ce condiții cornițele și nasul de ren te pot lăsa cu masa goală de Crăciun

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Ultimele imagini cu femeia dispărută după o intervenție chirurgicală! Doi bărbați au târât-o pe jos
Fanatik.ro
Aryna Sabalenka, imagini de senzație pentru o revistă de renume. Pictorialul incendiar care i-a cucerit pe bărbați
Capital.ro
Cele 5 culori din talonul de pensie. Detaliul ignorat de pensionari. Ghid complet de la Casa de Pensii
Playtech.ro
Câți litri de alcool poţi produce în gospodărie fără să încalci legea. Noile limite propuse de Parlament, aşa nu vei plăti accize
Adevarul
Un membru al juriului din R. Moldova explică de ce România a primit doar 3 puncte la Eurovision: „Și juriile lor sunt incompetente?”
wowbiz.ro
Cazul morții medicului Cristian Staicu ia o turnură neașteptată. Ce au descoperit anchetatorii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Tir făcut bucăți pe un drum din Republica Moldova. Doi români și-au pierdut viața în urma accidentului violent
iamsport.ro
Ilie Dumitrescu, atacat de un fost colaborator: ”Nu trebuia să aleagă FRF. A făcut un gest mârșav și laș”
MediaFlux
Probleme mari la ANAF! Românii se plâng, Ministerul Finanțelor promite un nou portal mai simplu
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi