SCANDAL MONSTRU în Chelsea – Manchester United 2-2. Jose Mourinho a sărit la bătaie VIDEO

Chelsea și Manchester United au terminat la egalitate, sâmbătă, în derby-ul etapei a 9-a din Premier League, scor 2-2. Chelsea are 21 de puncte, după 9 meciuri, cu unul peste Manchester City și Liverpool, care au un meci în minus. Manchester United este pe 8, cu 14 puncte.

20 oct. 2018, 13:43

Martial a întors scorul de la pauză, după golul lui Ruddiger, dar Barkley a stabilit scorul final în al şaselea minut de prelungiri! După golul egalizator, Jose Mourinho a avut o reacție nervoasă. Marco Iann, unul dintre asistenţii lui Maurizio Sarri la Chelsea, a venit în fața lui și s-a bucurat ostentativ, după care a intrat pe teren! La întoarcerea spre banca lui Chelsea, a trecut iar prin fața lui Mourinho, iar portughezul a cedat și a sărit la bătaie, fiind ținut cu greu de forțele de ordine!

Jose Mourinho s-a făcut făcut de râs pe Wembley. Antrenorul a căzut jenant la intrarea în stadion VIDEO

La finalul meciului, Jose Mourinho le-a arătat trei degete fanilor lui Chelsea care-l apostrofau, care simbolizau cele trei titluri câștigate cu formația de pe Stamford Bridge.