Scene INCREDIBILE la meciul ASA-PANDURII. Patru ELIMINAŢI de la ASA, Mutu şi Săpunaru au sărit la bătaie VIDEO

Evenimente incredibile la meciul ASA - Pandurii din prima etapă a play-off-ului.

07 mart. 2016, 19:16

Totul a început după ce Vasco, de la Pandurii, a primit un cartonaş galben pentru fault la Ţucudean în minutul 16. Atacantul lui ASA a replicat  câteva minute mai târziu şi l-a lovit pe Vasco, fiind avertizat cu cartonaş galben. A urmat o încăierare, alţi jucători fiind avertizaţi. Ţucudean nu s-a lăsat şi, în minutul 31, a mai lovit un adversar, fiind eliminat!

ASA-PANDURII în prima etapă din play-off. LIVE VIDEO de la ora 20:30

La faza următoare, Mutu l-a călcat efectiv în picioare pe Vasco şi a văzut cartonaşul galben. A urmat o nouă încăierare, iar Săpunaru a sărit şi el să-şi apere colegii. Ivan Gonzalez şi Săpunaru au fost şi ei avertizaţi de arbitrul Sebastian Colţescu.

VIDEO cu topate fazele scandaloase AICI.

Scandalul a continuat după pauză, când M. Constantin, Voiculeţ şi R. Costa, toţi de la ASA, au fost şi ei eliminaţi. ASA joacă în doar 7 jucători. Scorul este 0-2.