Doliu la LPF. Un şef din Ligă a murit după ce maşina i-a fost SPULBERATĂ de tren

Un bărbat a fost tăiat în două după ce mașina în care se afla a fost spulberată de un tren de marfă. După verificări, poliţiştii au stabilit că victima este Cătălin Dan Gemănar, un fost SPP-ist și bodyguard al lui Gino Iorgulescu și al celebrei actrițe Angelina Jolie.
Romania TV
07 apr. 2017, 19:56
Doliu la LPF. Un şef din Ligă a murit după ce maşina i-a fost SPULBERATĂ de tren

Cătălin Gemănar, angajat ca director tehnic în cadrul Ligii Profesioniste de Fotbal, a condus, în această noapte, un autoturism marca Audi Q7, înmatriculat în București, ce aparține LPF, iar la o trecere la nivel cu calea ferată situată între localitățile Tariverde și Mihai Viteazu, a intrat în plin într-un tren, informează reporterntv.ro. Pe pagina personală de Facebook, Cătălin Dan Gemănar a postat numeroase poze din misiuni efectuat în străinătate, alături de celebra actriță Angelina Jolie.

Maşina condusă de Cătălin Gemănar îi aparţinea chiar şefului LPF, Gino Iorgulescu, potrivit România TV.

La locul accidentului s-au deplasat mai multe autospeciale ale Ambulanței, SMURD, Poliției, dar și un echipaj de la Descarcerare.

Din nefericire, medicii nu au mai putut face nimic pentru a-l salva pe bărbatul aflat în autoturism.

Polițiștii au deschis o anchetă pentru stabilirea împrejurărilor în care s-a produs cumplitul accident.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
A fost găsit cuplul din București, dat dispărut pe Transalpină. În ce stare sunt Mihaela și Horațiu
Fanatik.ro
Tragedie în familia antrenorului italian. Fiica sa a murit la doar 30 de ani
Capital.ro
Comisia Europeană critică România pentru lipsa de transparență în finanțarea partidelor. Avertisment de la Bruxelles pentru Camera Deputaților
Playtech.ro
Cât costă o zi la NIBIRU Costinești. Cât plătesc turiștii pentru festivalurile anunțate de Selly și ce surprize îi așteaptă
Adevarul
Au plecat în vacanță în Halkidiki, dar nu s-au mai întors: un cuplu a murit împreună cu bebelușul lor, iar fiica de 7 ani luptă pentru viață
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Lucia și Constantin sunt cei doi soți care și-au pierdut viața în urma accidentului din Grecia, alături de bebelușul lor. Fiica de 8 ani este în stare critică
iamsport.ro
Ioan Andone și-a stăpânit cu greu lacrimile! Răzvan Lucescu: ”Pe tata nu îl mai pot suna, dar dacă aș suna pe cineva acum, ar fi nea Ando”
MediaFlux
Mercur retrograd în Leu pe 17 iulie 2026! Cele trei zodii care atrag ghinionul începând cu această dată. Se anunță pierderi financiare majore!
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România