ŞOCANT: Un multiplu CAMPION la gimnastică şi-a omorât copilul, apoi S-A SINUCIS

Fostul campion german la gimnastică Jurgen Brummer (49 de ani) şi-a ucis copilul de 15 ani, apoi s-a sinucis. În 2012, fiul lui Brummer, Simon, a fost victima unui accident de circulaţie, fiind călcat de o maşină condusă de o femeie de 67 de ani. De atunci, Simon era paralizat şi nu mai putea vorbi.
Dan Sultănescu
26 feb. 2014, 13:57
ŞOCANT: Un multiplu CAMPION la gimnastică şi-a omorât copilul, apoi S-A SINUCIS

Jurgen Brummer si-a ucis copilul in varsta de doar 15 ani, potrivit unor surse din cadrul anchetatorilor citate de presa germana.

Simon Brummer, in varsta de 15 ani, a fost victima unui accident de circulatie in 2012, dupa ce a fost calcat de masina condusa de o femeie in varsta de 67 de ani pe trecerea de pietoni. De atunci, Simon Brummer a ramas paralizat si nu mai putea vorbi.

Corpul lui Jurgen Brummer a fost gasit intr-o rapa din apropierea orasului Stuttgart. După ce şi-a ucis fiul, Brummer şi-a abandonat maşina şi s-a aruncat în gol, de la 55 de metri înălţime.

Jurgen Brummer, care mai are un fiu de 16 ani, a fost de 9 ori campion al Germaniei la gimnastică, în anii ’80.

DailyBusiness
VIDEO ALERTĂ pe Aeroportul Băneasa. Un avion de mic dimensiuni a ieșit de pe pista de aterizare. Traficul aerian a fost blocat
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
Gigantul spaniol care vrea să cumpere Digi pentru 3,8 miliarde euro. Cine se află, de fapt, în spatele Telefónica
Capital.ro
Călin Georgescu a luat decizia. Anunț despre alegerile pentru Primăria Capitalei din 7 decembrie
Playtech.ro
Punctele de stabilitate la pensie: ce sunt, cine le primește și cum se calculează
Adevarul
Haos la sucursalele Intesa Sanpaolo Bank: Clienții nu-și pot încasa salariile, iar antreprenorii nu pot face plăți
wowbiz.ro
BREAKING NEWS! Accident CUMPLIT! Un autocar cu 50 de pasageri s-a răsturnat într-o prăpastie. Toți erau studenți
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
,,Nu mai rezist, salvați-mă!” Ultimele cuvinte ale lui Octav, românul care a murit în Italia, după ce a rămas blocat sub dărâmăturile turnului medieval Torre dei Conti
iamsport.ro
Are 87 de meciuri pentru România, dar Gigi Becali nu l-a mai luat la FCSB pentru că ”avea probleme cu băutura”! Acum recunoaște: ”Are dreptate!” / ”M-am ascuns bine”
MediaFlux
Au intrat banii pe cardurile de alimente! Un milion de persoane au primit sumele, însă sute de mii de români încă așteaptă
stirilekanald.ro
ATAC la GRANIȚĂ! România a ridicat avioane de luptă! Breaking news
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai