DRAMĂ teribilă în judeţul Alba. Un bărbat s-a spânzurat de dorul mamei sale VIDEO

Un bărbat de 31 de ani din Alba şi-a pus capăt zilelor pentru că îi era dor de mama sa, plecată la muncă în străinătate, informează România TV. Fratele său l-a găsit spânzurat în locuinţa sa.
Filip Stan
10 mart. 2014, 15:24
DRAMĂ teribilă în judeţul Alba. Un bărbat s-a spânzurat de dorul mamei sale VIDEO

Cu doar câteva ore înainte să-şi ia zilele, bărbatul a fost la nişte vecini pe care îi ajuta cu diverse lucruri. Mama bărbatului lucrează în Italia şi nu a mai venit acasă de un an.

Vecinii spun că omul zicea deseori că îi este dor de mama lui. Până acum a mai încercat să se sinucidă de trei ori, de fiecare dată l-au salvat vecinii. De data aceasta, fratele său l-a găsit spânzurat în locuinţa lui din comuna Unirea.

Citeşte şi Un bărbat se zbate între viaţă şi moarte după ce s-a împuşcat cu o armă de vânătoare

Poliţia a deschis o anchetă în acest caz, însă anchetatorii spun că nu există vreun dubiu cu privire la circumstanţele în care a murit bărbatul.

„Noi am fost anunţaţi prin apelul de urgenţă 112. În această cauză nu sunt suspiciuni cu privire la decesul bărbatului”, a declarat Luminiţa Prodan, purtător de cuvânt IPJ Alba.

Citeşte şi TRAGEDIE în Gara Sebeş. Un bărbat a murit după ce s-a aruncat în faţa trenului

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
Este oficial! Când începe Insula Iubirii - Reuniuni la Antena 1
Fanatik.ro
Surpriză uriașă! Pe ce loc e Messi în topul FIFA al celor mai buni jucători de la Campionatul Mondial
Capital.ro
Mașinile parcate ilegal vor fi ridicate în centrul Capitalei. Ce tarife vor plăti șoferii pentru a le recupera
Playtech.ro
Cât va ajunge Euro până la finalul lui 2026. Previziunile economiștilor pentru curs, inflație și prețuri
Adevarul
Țara care dă bani proprietarilor de mașini diesel în loc să le interzică. Combustibilul care înlocuiește motorina clasică
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Peste 1.300 de decese au avut loc în Europa, din cauza caniculei, dintre care 1.000 în Franța. Avertismentul făcut de OMS
iamsport.ro
Renovatio, ultimatum pentru Andrei Nicolescu! De ce depinde soarta președintelui lui Dinamo
MediaFlux
Tribunalul București a demontat, pas cu pas, planul Primăriei S1 de a executa Romprest. Motivarea hotărârii instanței: Abuz de drept cu privire la cererile de intervenție în cascadă
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?