Decizie EXTREMĂ luată de marele campion MARIUS URZICĂ

Marius Urzica, singurul campion olimpic la gimnastica din Romania, vrea sa stabileasca in Qatar, acolo unde antreneaza de cateva luni.
Filip Stan
07 mai 2014, 15:13
Decizie EXTREMĂ luată de marele campion MARIUS URZICĂ

Marius Urzica pare sa se fi acomodat de minune la Doha.

„De cum a venit aici s-a integrat perfect! Cred ca va face o treaba excelenta. Chiar imi spunea ca vrea sa isi aduca aici, intr-un timp cat mai scurt, toata familia. Ii place foarte mult viata din Qatar”, a declarat Razvan Selariu pentru WOWbiz.ro.

Selariu este stabilit de mai bine de cinci ani la Doha, alaturi de sotia lui, cu care antreneaza lotul olimpic al Qatar-ului.