Paula Seling îşi lasă singur soţul de Ziua Îndrăgostiţilor

În ziua în care se celebrează iubirea, Paula Seling a ales să își lase jumătatea singură, alegând compania băieților de la Direcția 5.
Romania TV
07 feb. 2012, 14:44
Paula Seling îşi lasă singur soţul de Ziua Îndrăgostiţilor

Pe 14 februarie, aceștia vor concerta la Sala Palatului, iar artista se număra printre invitații speciali, care vor cânta pe scenă. Astfel, Paula va petrece toată ziua la repetiții, iar seara alături de 5.000 de oameni, care îi vor fredona melodiile. Printre cântărețele care se alătura acestui proiect se număra Giulia, Monica Anghel, dar și Anda Adam.