Medicii legişti: Whitney Houston ar fi murit în urma unui cockteil de medicamente şi alcool

Medicii legişti au spus familiei lui Whitney Houston că vedeta nu a murit înecată, ea fiind deja moartă când a ajuns sub apă. Specialiştii au mai precizat că artista a murit după ce a consumat o combinaţie periculoasă de Xanax şi alte medicamente puternice şi alcool.
Romania TV
13 feb. 2012, 19:52
Medicii legişti: Whitney Houston ar fi murit în urma unui cockteil de medicamente şi alcool

Whitney Houston a murit de la amestecarea  de Xanax şi alte medicamente puternice bază de prescripţie medicală cu alcool, au  raportat medicii legişti. Rudele vedetei se tem acum pentru Bobbi Kristina, fiica artistei, care a fost deja internată de două ori după moartea mamei sale. Bobbi Kristina a fost găsită dormind într-o cadă, cu o seară înainte ca vedeta să moară, scrie DailyMail.

Whitney Houston a fost descoperită moartă, duminică dimineaţă, în cada unui hotel de lux din Beverly Hills. Prima ipoteză privind moartea celebrei cânătrţe a fost înecul.

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
De câte ori s-a băgat Mihai Rotaru peste antrenorul Craiovei: “De 3 ori în 13 ani!” Patronul Universității a dezvăluit ce discuții a avut cu tehnicienii
Capital.ro
Lege la bloc în toată România. Proprietarii de apartamente, obligați la plată. Vecinii pot obține despăgubiri zeci de mii de lei
Playtech.ro
Cât câştigă o menajeră în Bucureşti. Salariul poate depăşi 10.000 de lei în anumite condiţii, în 2026
Adevarul
SURSE Cei trei tehnocrați din mintea lui Nicușor Dan. De ce ezită președintele
wowbiz.ro
Răsturnare de situație în cazul crimei din Bihor! Tatăl Alisiei a făcut publice ultimele mesaje ale adolescentei ucise: „Nu mă lasă în pace”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Boala care bagă spaima în părinți. Spitalele din România înregistrează tot mai multe cazuri în rândul copiilor
iamsport.ro
”A zis că retrogradează și a plecat”. Prunea s-a dezlănțuit la adresa unui antrenor român: ”Bă, băiatule, eu nu te-aș mai lua niciodată! Cum să pleci când arde casa?!”
MediaFlux
DIGI, anunț pentru toți clienții din România! Decizia a venit după șapte ani. Intră în vigoare de miercuri, 27 mai
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi