Bărbat de 63 de ani, LOVIT de maşină pentru că s-a GRĂBIT să prindă tramvaiul la Brăila

Un bărbat de 63 de ani a fost la un pas de moarte la Brăila după ce a fost lovit de o maşină.
Romania TV
24 dec. 2015, 12:46
Bărbat de 63 de ani, LOVIT de maşină pentru că s-a GRĂBIT să prindă tramvaiul la Brăila

Bărbatul se grăbea să ajungă la tramvai şi a ignorat culoarea roşie a semaforului.

Citeşte şi: Miron Cozma a fost implicat într-un accident rutier. Fostul lider, dus la Spitalul de Urgenţă. VIDEO

Pe imaginile surprinse pe camerele de supraveghere se vede cum victima coboară de pe trotuar şi iese în stradă ca să se uite după tramvai. 

Bărbatul a fost ocolit de mai multe maşini, până când una dintre acestea nu a mai putut să-l evite. Bărbatului i-a fost acordat imediat primul ajutor, iar apoi o ambulanţă l-a transportat la spital, potrivit România TV.