Sore, declaraţii emoţionante după primele zile acasă cu fetiţa ei: Am inteles ce înseamnă să plângi de fericire

Sore trece prin cele mai emoţionante momente din viaţa ei. Sarcina sa a ajuns la final, iar în urmă cu câteva zile, blonda a devenit mămica unei fetiţe. 
Roxana Gagiu
30 mart. 2016, 16:54
Sore, declaraţii emoţionante după primele zile acasă cu fetiţa ei: Am inteles ce înseamnă să plângi de fericire

Cântăreaţa Sore a născut o fetiţă de trei kilograme, sănătoasă, care a primit nota 10 din partea medicilor. Fetiţa cântăreţei va primi numele Erin. Solista a născut prin cezariană, la o maternitate privată din Capitală.

Luni, cântăreaţa şi bebeluşul s-au externat şi au ajuns acasă.

„Înca nu m-am dezmeticit si am impresia ca traiesc un vis. S-au facut deja cinci zile de cand adorm si ma trezesc cu gandul catre Erin, pe care o cunosc, o simt, o miros si strang la pieptul meu cat de des se poate. Ma trec zeci de sentimente noi, ma simt o mama leoaica, dorm noaptea cu un ochi deschis, o privesc de sute de ori pe timpul zilei si ma minunez ca EA e a mea.

O faptura atat de gingasa, cuminte, cu un zambet strengar, buze groase si ochi migdalati. Ma simt cea mai norocoasa pentru ca m-a ales sa ii fiu mama si abia acum am inteles ce inseamna sa plangi de fericire, cu adevarat. Iubirea ce o simt acum in mine nu cunoaste limite. Revin cu povestea zilei in care ne-am cunoscut, cat de curand… (cum fug la papa, nani etc)”, a scris Sore pe blogul ei. 

Vezi: Sore s-a externat. Prima imagine cu fetiţa FOTO

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Radu Drăgușin, „back in business”! Românul revine în Tottenham – Liverpool
Capital.ro
Doliu în presa din România. O jurnalistă s-a aruncat de la etajul 7 și a murit. Ce mesaj a postat înainte: Dă-mi, Doamne…
Playtech.ro
Ce ajutoare primesc pensionarii in 2026: limita de pensie pentru ajutoarele financiare
Adevarul
Cine erau tinerii morți în accidentul din Bacău. Urmau să anunțe de Crăciun că vor avea un copil
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Gigi Becali s-a dus peste jucătorii de la FCSB și a distrus un fotbalist de față cu toți colegii: ”Atât poți! Te rog eu frumos, lasă mingea să intre, nu o mai scoate”
MediaFlux
Cum îți poate bloca ANAF contul. Când riști poprire sau sechestru
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet