Accident grav în Ploieşti. Două persoane au ajuns la spital

Un accident grav a avut loc miercuri, în judeţul Prahova. Două persoane au ajuns la spital din cauza unei manevre greşite în trafic. Un şofer neatent nu s-a asigurat la schimbarea direcţiei de mers şi a intrat în plin într-o altă maşină.
Romania TV
13 iul. 2016, 09:43
Accident grav în Ploieşti. Două persoane au ajuns la spital