20% reduceri la PARFUMERIA.RO doar miercuri!!!

Site-ul nr.1 de shopping al vedetelor și totdată site-ul cu cea mai puternică expansiune din România, parfumeria.ro, anunță o serie de reduceri importante doar AZI la cele mai cunoscute branduri de parfumuri si cosmetice: Dior, Givenchy, Guerlain, Yves Saint Laurent, Lancome.
Romania TV
11 oct. 2016, 20:51
20% reduceri la PARFUMERIA.RO doar miercuri!!!
AZI aveți ocazia sa achiziționați produsele preferate cu un discount de 20%. Oferta incepe miercuri 12.10.2016 la ora 00:00 și este valabilă 24 ore, în limita stocului disponibil. Este cel mai bun moment pentru cumpărături!
 
Produsele sunt GARANTAT ORIGINALE (toate parfumurile/cosmeticele de pe parfumeria.ro au un cod pe fundul sticluței/recipientului, care poate fi verificat pe internet, cod care demonstrează originalitatea produsului).
 
Suntem siguri că și vedetele sunt la curent cu ziua de discount oferită de parfumeria.ro și își vor face o noua achizitie. Printre clientii vechi ai casei o amintim pe Adelina Pestritu, Bianca Dragusanu, Inna, Delia, Antonia, Corina, Ilinca Vandici, Andreea Mantea, Ruby, dar și bloggeri faimoși precum Ana Morodan sau designeri de mare succes precum Cristina Săvulescu. Nu în ultimul rând celebrități masculine precum Alex Velea sau Cătălin Botezatu.
 
Intreaga ofertă o gasiți miercuri 12 octombrie doar aici http://parfumeria.ro/campania-saptamanii.  
Profitați de reduceri și adăugați stil apariției cu un parfum nou. Start shopping!

 

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vremea se va schimba radical în România! Europa, lovită de un val neobișnuit de aer rece
Fanatik.ro
Cu ce se ocupă soția lui Cristiano Bergodi, în Italia. Puțini știu ce meserie are Marina
Capital.ro
Elena Udrea, în culmea fericirii. Trăiește cele mai frumoase momente alături de Adrian Alexandrov și Eva: Încă un moment de bucurie
Playtech.ro
Oraşele europene care reduc viteza la 30 de km/h în localitate. Ce înseamnă asta pentru trafic şi timpul şoferilor
Adevarul
„Autostrada cu tuneluri”, la doi ani de la startul lucrărilor. Ce a mai rămas de construit din tronsonul Margina - Holdea
wowbiz.ro
Cum a reușit, de fapt, să supraviețuiască Alexandru două nopți în pădure. Tatăl micuțului dezvăluie detalii cutremurătoare
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cum ar fi supraviețuit micuțul Alexandru în pădure timp de două zile! Un fost vânător a venit cu explicații
iamsport.ro
Fostul medic al naționalei l-a numit pe membrul Generației de Aur ”cel mai dificil” jucător cu care a lucrat: ”Extrem de prețios! Iubirea față de propria persoană...”
MediaFlux
Horoscop 18 mai. Oportunități financiare mari și progrese în relații importante pentru viitor. Zodiile care dau lovitura
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi